Technologie » Komputery

Thor 380, 400 i 401 RGB - Genesis prezentuje nowe, niskoprofilowe klawiatury mechaniczne

Thor 380, 400 i 401 RGB - Genesis prezentuje nowe, niskoprofilowe klawiatury mechaniczne
Zobacz więcej zdjęć »
Funkcjonalne, efektowne i trwałe - takie mają być nowe, podświetlane klawiatury mechaniczne dla graczy od firmy Genesis. Zamknięte w aluminiowych obudowach, niskoprofilowe modele: Thor 380 RGB, 400 RGB i 401 RGB różnią się przełącznikami.

Genesis Thor 380 RGB to klawiatura mechaniczna wyposażona w przełączniki Outemu Blue. Cechują się one wyraźną odpowiedzią zwrotną - słyszalnym kliknięciem i wyczuwalnym skokiem. Model Genesis Thor 400 RGB, wykorzystujący switche Kailh RED, to z kolei propozycja dla fanów przełączników liniowych. Osoby poszukujące klawiatury dającej dobry feedback bez odgłosu klikania mogą postawić na wersję Thor 401 RGB z przełącznikami Kailh Brown. Siła aktywacji niezależnie od modelu ma wynosić ok. 45 g.

 

Wszystkie wymienione klawiatury mają aluminiowe obudowy i wklęsłe przyciski o niskim profilu. Nadruki na kapslach wykonano w technologii “Double Injection”, dzięki czemu znajdujące się na nich symbole powinny dobrze znosić próbę czasu. Mechanizm N-key rollover ma bezproblemowo radzić sobie nawet wówczas, gdy użytkownik zechciałby wcisnąć wszystkie klawisze na raz. Całość uzupełnia podświetlenie RGB. Do wyboru jest 13 trybów pracy z charakterystycznym dla producenta efektem PRISMO włącznie.

 

Klawiatury Genesis Thor 400 RGB, 401 RGB i 380 RGB są dostarczane wraz z oprogramowaniem, które pozwala na zmianę ustawień czy np. nagrywanie makr. Preferencje są zachowywane we wbudowanej pamięci urządzenia. Wszystkie modele posiadają pokrętła funkcyjne, zestaw przycisków dających kontrolę nad multimediami i funkcję blokowania klawisza Windows. Wygodę użytkownika może podnieść odłączana podpórka pod nadgarstki. Składane stopki pozwalają zaś na dostosowanie pochylenia.

 

Klawiatury Genesis Thor 380 RGB, 400 RGB i 401 RGB trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni. Pierwszy z wymienionych modeli ma kosztować około 299 zł, podczas gdy urządzenia z serii 400 wycenione zostały na około 349 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »