Moda » Biżuteria

TI SENTO X Danie Bles

TI SENTO X Danie Bles
Zobacz więcej zdjęć »
Z wielką dumą prezentujemy pierwszą kolekcję limitowaną Resort TI SENTO X Danie Bles, która składa się z 16 wyjątkowych wzorów. Zaprojektowana w stylu vintage, w radosnych i pełnych energii letnich kolorach, połączonych z lśniącym 18-karatowym złotem ✨

Danie Bles karierę rozpoczęła jako osobista stylistka i szybko zyskała sławę w holenderskim świecie mody. Danie jest również znana jako dyrektor kreatywna amsterdamskiego Fashion Week. Jej firma o nazwie ByDanie prowadzi 365 niezależnych koncepcji, marketing marek oraz produkcje eventowe. To właśnie ona wraz z Lilian van Zuylen, głównym projektantem oraz dyrektorem artystycznym TI SENTO - Milano, opracowała niezwykłą, inspirującą kolekcję Resort.

Zarówno Lilian van Zuylen, jak i Danie Bles pasjonują się biżuterią. Inspiracją dla tej specjalnej kolekcji była Danie, której niezwykły, wyrazisty styl zainspirował Lilian, która postanowiła stworzyć tę specjalną kolekcję razem z Danie.

Kolekcja dostępna online: labizu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIZUGROUP

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Biżuteria 2020-06-16 09:01:26

    Piękna biżuteria. Mi często zdarza się jeszcze znaleźć tutaj ceneo.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »