Firma » Biznes

TIBCO liderem integracji hybrydowej w raporcie Forrester Research

W raporcie Forrester Wave firma TIBCO Software została wskazana jako lider w dziedzinie integracji systemów. Amerykańska firma zdobyła wyróżnienie w trzech kategoriach: Deep Integration, Wide Integration oraz Cloud Integration Scenarios.


Opublikowany przez Forrester Research raport Forrester Wave poświęcony został Integracji Hybrydowej w pierwszym kwartale 2014 r. Hybrydowa szyna integracyjna obejmuje aplikacje w Chmurze oraz te zainstalowane lokalnie. Firma TIBCO została wyróżniona jako jeden z producentów, których rozwiązania stanowią doskonały wybór dla modelowania różnorodnych środowisk aplikacyjnych w tym modelu.

Forrester Research przyznał TIBCO tytuł lidera w trzech kategoriach. W kategorii „Deep Integration" firmę doceniono za możliwości zaawansowanej integracji. W kategorii „Wide Integration" – za różnorodność integrowanych systemów lokalnych oraz funkcjonujących w Chmurze. W „Cloud Integration" – za możliwości hybrydowej integracji w Chmurze. Dodatkowo firma została wyróżniona wśród innych dostawców za „wyrafinowaną ofertę dla platformy integracyjnej w Chmurze czyli iPaaS". W raporcie TIBCO określono jako ważnego gracza w dziedzinie „Internet of Things Integration”– możliwości integracji danych z wielu rodzajów urządzeń, takich jak np. czujniki lub urządzenia monitorujące stan zdrowia.

Forrester Research dokonało przeglądu funkcjonalności i zakresu działania wszystkich liczących się rozwiązań, by lepiej zrozumieć ich możliwości i zastosowanie w różnych scenariuszach hybrydowej integracji – między Chmurą a systemami lokalnymi, a także między różnymi tradycyjnymi sposobami integracji systemów działających w architekturach lokalnych. Na potrzeby raportu analizie poddane zostały trzy rozwiązania TIBCO: TIBCO ActiveMatrix BusinessWorks, TIBCO Cloud Bus oraz TIBCO® API Exchange Gateway.

„Raport podkreśla i wskazuje, że platformy TIBCO mogą skutecznie wspierać klientów we wszystkich wyzwaniach integracyjnych - zarówno dotyczących projektów w infrastrukturze lokalnej, jak i w Chmurze lub też przy budowie architektury hybrydowej” – mówi Thomas Been, dyrektor ds. marketingu produktów w TIBCO. „TIBCO dostarcza platformę do integracji, dzięki czemu w czasie rzeczywistym dostępne są wiarygodne i niezbędne w działaniu dane. Nasi klienci rozumieją, że to dostęp do danych napędza ich firmy – umożliwiamy im więc optymalizację procesów decyzyjnych, co w rezultacie przekłada się na osiągane przez nich wyniki" – dodaje Thomas Been.

Raport The Forrester Wave: Hybrid Integration, Q1 2014 dostępny jest pod tym adresem: http://forms2.tibco.com/forrester_hybrid2_integration_q114.html

O TIBCO Software:
TIBCO Software Inc. (NASDAQ: TIBX) to dostawca infrastruktury oprogramowania dla firm, użytkowanego jako niezależne systemy działające w siedzibie klienta lub jako rozwiązania dostępne w Chmurze. Jedną z zasad TIBCO jest zapewnienie klientom unikatowej korzyści, tzw. Two-Second Adventage® – czyli zdolności dotarcia do właściwych informacji we właściwym czasie, na bazie czego można skutecznie uzyskiwać przewagę konkurencyjną. TIBCO wdraża tę ideę w wielu strategicznych aspektach: zwiększając efektywność, optymalizując procesy biznesowe, doskonaląc sprzedaż, czy dostarczając różnego typu analizy w czasie rzeczywistym. Innym z zadań rozwiązań TIBCO jest pomoc w unikaniu różnego rodzaju ryzyka i zagrożeń. Obecnie na świecie ponad 4 000 organizacji polega na rozwiązaniach firmy TIBCO, która pomaga firmom w zarządzaniu informacją i aplikacjami oraz w podejmowaniu decyzji i optymalizowaniu biznesu.
Więcej na www.tibco.com


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »