Dom » Budownictwo

Tikkurila Academy - zapisy na warsztaty dla wykonawców trwają

Marka Tikkurila zaprasza ekipy i firmy wykonawcze na bezpłatne warsztaty z cyklu Tikkurila Academy. Celem spotkań jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat technik malarskich, metod aplikacji, a także zaprezentowanie możliwości, jakie dają produkty Tikkurila.

Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów marki organizowane są w całej Polsce.

 

Umiejętności nabyte na szkoleniach pozwolą uczestnikom sprawniej realizować prace remontowe i ułatwią wykonywanie poszczególnych czynności związanych z malowaniem. Podczas warsztatów testowane będą poszczególne produkty marki Tikkurila, przeznaczone do malowania różnych powierzchni, m.in. ścian, sufitów czy elementów zewnętrznych. Każda osoba biorąca udział w szkoleniu otrzyma również profesjonalne materiały inspiracyjne, karty kolorystyczne oraz przewodnik po produktach Tikkurila, a także specjalny pakiet upominkowy.

  Szkolenia z cyklu Tikkurila Academy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów marki, posiadających bardzo duże doświadczenie praktyczne oraz najnowszą wiedzę dotyczącą technik malowania. Spotkania będą odbywać się w całej Polsce do połowy grudnia br. Harmonogram warsztatów na najbliższe tygodnie dostępny jest na https://www.tikkurila.pl/dla_profesjonalistow/szkolenia. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy zapisać się na nie przez telefon podany na stronie lub wysyłając wiadomość na adres e-mail przypisany do danego szkolenia. Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »