Dom » Budownictwo

Tikkurila Color Now 2021: przyszłość w jasnych barwach

Kolory we wnętrzach nie tylko odzwierciedlają nasz charakter, ale wpływają też na odczuwane emocje. Z ich pomocą możemy budować poczucie bezpieczeństwa i nadziei oraz wpłynąć na dobre nastroje domowników.

Kierując się tymi zasadami, marka Tikkurila zaprezentowała najnowszą kolekcję Color Now 2021, pełną kolorystycznych inspiracji na wejście w nadchodzący rok z nową, pozytywną energią i nastawieniem na lepsze jutro.

 

Otaczająca nas natura charakteryzuje się kojącym wpływem na ludzką psychikę, motywuje do działania i przenosi w bardziej wrażliwy stan świadomości. Dlatego to właśnie barwy bezkresnego nieba, piasku, skał, słońca i drzew stały się natchnieniem do stworzenia palety, która odzwierciedla obecne spojrzenie na świat, jak również wyraża aktualne pragnienia i intencje – odbudowę nadziei. Składająca się z dziesięciu odcieni kolekcja na 2021 rok otwiera drzwi do odkrycia nowego aranżacyjnego potencjału i umożliwia swobodne łączenie barw w harmonijną całość, wprowadzając do przestrzeni optymizm, kreatywność i ciepło.

 

Kolekcja Tikkurila Color Now 2021 została stworzona przez ekspertów Tikkurila, którzy bazowali na własnej wiedzy i ponad 100-letnim doświadczeniu marki. Obok przewodniego, wzbudzającego nadzieję koloru roku Y354 Cumulus w palecie znalazły się również delikatne, pastelowe tonacje G481 Mirage, X381 Aloe, K480 Tamarix i H405 Doll, jak również intensywniejsze odcienie S329 Freesia, L429 Indigo, M425 Beetroot, N378 Ficus oraz 311 Heat. Dają one wprost nieograniczone możliwości stylizacji wnętrzarskich – od stonowanych i subtelnych, po bardziej odważne i awangardowe. Barwy te w wyjątkowo wdzięczny sposób komponować się będą z naturalnym światłem, które wydobędzie ich prawdziwą moc, kreując w pomieszczeniach przyjemną aurę i poczucie dynamizmu. Kolory z kolekcji Tikkurila Color Now 2021 to zaproszenie do odkrycia swojego twórczego potencjału i metamorfozy domowej przestrzeni, która będzie oddawać wizję przyszłości pełnej pozytywnych zmian.

  Więcej informacji o kolekcji Tikkurila Color Now 2021 znaleźć można pod adresem: https://tikkurila.pl/TikkurilaColorNow2021Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »