Dom » Budownictwo

Tikkurila Kids Style: zaplanuj powrót do szkoły w pięknym stylu!

Przerwa wakacyjna to doskonały czas nie tylko na rodzinne wyjazdy, ale też na przeprowadzenie remontu, między innymi w pokoju dziecka. Ściany świecące w ciemności, przyciągające magnesy lub takie, po których można malować – a może wszystko naraz?

Kolekcja Tikkurila Kids Style daje niezwykle szerokie możliwości stworzenia prawdziwie magicznej aranżacji.

 

Koncept marki Tikkurila to produkty o wyjątkowych właściwościach użytkowych i estetycznych. Jest wśród nich m.in. farba Tikkurila Magnetic, dzięki której stworzymy powierzchnię bezpośrednio przyciągającą magnesy. Można ją pokryć nie tylko tradycyjną farbą nawierzchniową taką jak Tikkurila Optiva Matt 5, ale też np. farbą tablicową Tikkurila Liitu. Uzyskamy wówczas podwójny efekt – po  ścianie będzie można także rysować kredą. Produkt jest dostępny w pełnej palecie kolorów, obejmującej ponad 13 tys. odcieni. Fluorescencyjny efekt osiągniemy dzięki użyciu laserunku Tikkurila Taika Glow. Ozdobione nim powierzchnie świecą w ciemności aż do 6 godzin. Można nim pomalować ściany, ale też np. gniazdka elektryczne czy włączniki światła. W kolekcji Kids Style znajdziemy również farbę Tikkurila Taika Pearl Paint, dającą piękne perłowe wykończenie, między innymi w złotym i srebrnym kolorze. Przeznaczona jest nie tylko do ścian – z jej pomocą nowy wygląd nadamy także meblom i innym elementom wystroju pomieszczenia. Bardzo ciekawy efekt wizualny tworzy też lazura Tikkurila Taika Pearl Glaze. Przy jej użyciu uzyskamy półprzezroczyste, perłowe wykończenie pomalowanej powierzchni.

 

Wnętrzarskie zmiany to oczywiście ekscytujące doświadczenie, ale każdy wie, że po pracach remontowych przyjemnie jest trochę odpocząć. Dla planujących letnie metamorfozy wnętrzarskie Tikkurila przygotowała więc specjalną promocję. Każda osoba, która zakupi produkty tej marki za co najmniej 300 zł, w tym produkty z konceptu Tikkurila Kids Style za minimum 100 zł, otrzyma voucher na dowolny seans filmowy (2D lub 3D) w kinie Helios. O szczegóły promocji należy pytać w punktach sprzedaży. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

 

Więcej informacji na temat produktów z kolekcji Tikkurila Kids Style, a także wnętrzarskich inspiracji z ich wykorzystaniem, można znaleźć pod adresem https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_kids_style.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »