Społeczeństwo » Społeczeństwo

Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu” – relacja

Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu” – relacja
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy Rok 2019 zagościł na dobre, a my wracamy wspomnieniami do ostatnich dni roku 2018. A jest co wspominać…!

28 grudnia na dębickim lodowisku odbyła się przedsylwestrowa edycja Tikkurila Lododisco. Gorące i energetyczne spotkanie – chociaż przygotowane w fantastycznej zimowej oprawie Krainy Lodu - przyciągnęło ponad 900 osób. A wszyscy „mieli tę moc”! Pompowanie balonów na czas, „fruwające piórka”, czyli utrzymywanie piórka w powietrzu bez użycia rąk, czy najbardziej zapadające w pamięć wykonanie refrenu piosenki „Mam tę moc…” - to tylko niektóre z dodatkowych zabaw przygotowanych na ten piątkowy wieczór przez firmę Tikkurila. Doceniono także kreatywność i zaangażowanie osób, które swoją stylizacją najlepiej nawiązały do bajkowego klimatu lodowej krainy.

Dodatkowo, w trakcie zabawy odbył się pokaz freestylowy w wykonaniu dębickiej grupy Ice Crew oraz zaproszonych przez nią przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip: Ice Skating Gliwice, Ice Freestyle Lublin, Ice Freestyle Katowice, Ice Freestyle Przemyśl, Ice Freestyler Kielce Official oraz Ice Family.

„To był ogrom mocy na dębickim lodowisku. Dziękuję każdej z ponad 900 osób biorących udział w wydarzeniu, za wspaniałą zabawę i bezpieczną jazdę. Dziękuję także firmie Tikkurila za piękną oprawę, ogromny wkład pracy i wielkie serce" – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR w Dębicy. Chciałabym podkreślić niesamowitą energię tej edycji i podziękować za nią wszystkim uczestnikom. My przygotowujemy wydarzenie, oprawę, niespodzianki, konkursy itp., ale to głównie od uczestników zależą atmosfera i klimat samej zabawy” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. „Już dziś zapraszam na kolejną odsłonę Tikkurila Lododisco, pt. „Pluszaki atakują ”, którą zaplanowaliśmy na rozpoczęcie ferii zimowych w województwie podkarpackim, tj. 8 lutego” – dodaje Magdalena Olszewska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Magols

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »