Dom » Wnętrza

Tikkurila Master Solution: nowe produkty do dachów dla profesjonalistów

Dach stanowi nie tylko element konstrukcyjny budynku, ale odgrywa też istotną rolę w wyglądzie całego obiektu. Zadbany może być prawdziwą ozdobą, podnosząc wartość nieruchomości. Jego dobra kondycja wpływa też na komfort i bezpieczeństwo użytkowania domu.

Jednak pełniąc funkcje ochronne dla budynku, dach jest szczególnie narażony na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. By ustrzec właścicieli nieruchomości przed kosztownym i czasochłonnym procesem wymiany dachów, Tikkurila wprowadza nową serię wysoce funkcjonalnych produktów do pielęgnacji i renowacji pokryć dachowych oraz zewnętrznych elementów budynków – Tikkurila Master Solution. Są one przeznaczone dla wyspecjalizowanych ekip wykonawczych i pozwalają na kompleksowe zadbanie o trwałość i estetykę tej niezwykle ważnej części domu.


Zastosowanie profesjonalnych produktów z serii Tikkurila Master Solution stanowi alternatywę dla wymiany dachu, umożliwiając skuteczne zabezpieczenie i odświeżenie betonowych, bitumicznych lub metalowych pokryć dachowych zaledwie w ciągu kilku dni. W ramach linii Tikkurila Master Solution dostępne są środki do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia dachów, jak również produkty niezbędne do kompleksowej renowacji, takie jak podkłady i preparaty zabezpieczające przed rdzą i wilgocią. Ważnym elementem składowym tego rozwiązania są też powłoki ochronne w formie farb nawierzchniowych, umożliwiające odświeżenie dachów i innych elementów zewnętrznych budynku w wybranym kolorze i stopniu połysku. W dedykowanym wzorniku barw Tikkurila Master Solution znajduje się 13 gotowych kolorów, jednak istnieje też możliwość barwienia farb z tej linii na blisko 1400 odcieni. Pozwala to na przywrócenie dawnego blasku dachu, a w razie potrzeby nawet zupełną zmianę jego kolorystyki. Farby te tworzą oddychającą i odpychającą wodę powierzchnię, która jest odporna na promieniowanie UV i negatywny wpływ warunków pogodowych. W rezultacie, zapewniają one doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi.


Tikkurila Master Solution to seria przyjaznych dla środowiska wodorozcieńczalnych produktów o szybkoschnącej formule, ułatwiającej sprawne przeprowadzenie prac. Pozwalają na ograniczenie wpływu na planetę również dzięki wyeliminowaniu odpadów związanych z procesem utylizacji starego dachu i produkcją nowego.

 

Więcej informacji o nowej linii produktów do dachów Tikkurila Master Solution znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/tikkurila-master-solutionRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »