Gospodarka » Chemia

Tikkurila szkoli

Tikkurila szkoli
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o pracownikach firm wykonawczych Tikkurila Polska przygotowała cykl szkoleń pod hasłem „Be Special Decor – Siła Efektu”. Uczestnicy warsztatów podczas dwudniowych szkoleń zdobywają wiedzę z zakresu produktów marki Tikkurila oraz ich zastosowania w wybranych technikach malarskich.

Szkolenia „Be Special Decor - Siła Efektu" realizowane są w centrum szkoleniowym Paletti w Dębicy. Zajęcia prowadzą eksperci z Paletti oraz Doradcy Techniczni Tikkurila Polska. Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej z zakresu stosowania produktów marki Tikkurila.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNa szczególną uwagę kursantów zasługują ćwiczenia z wykorzystaniem produktów z najnowszej linii Tikkurila - Be Special Decor, która jesienią 2010 roku pojawiła się w sprzedaży. Instruktaż stosowania farb strukturalnych, tynków czy też bejc i laserunków, będący główną częścią szkolenia praktycznego, ma na celu przybliżenie uczestnikom samych produktów jak również technik aplikacji pozwalających na uzyskanie niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych.

Ponadto, podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo wykonać system Feelings Waterproof przeznaczony do wilgotnych pomieszczeń, czy też jak dobrze przygotować podłoże i dobrać do niego odpowiedni system malarski.

Uczestnicy „Be Special Decor - Siła Efektu" otrzymują certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia, a także wzorniki kolorów, broszury,  narzędzia  marki Anza oraz talon upoważniający do zakupu określonej grupy produktów marki Tikkurila z bonifikatą 40%.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.tikkurila.pl.

Tikkurila to fiński producent farb należący do międzynarodowej Grupy Tikkurila o blisko 150-letniej tradycji w branży. Od 1998 roku na rynku polskim, jako jedna z pierwszych firm rozpoczęła proces tworzenia sieci mieszalni farb, w których możliwa jest realizacja indywidualnych upodobań kolorystycznych nawet najbardziej wymagających klientów. Tikkurila Polska posiada obecnie niemal 1.100 maszyn barwiących w całym kraju - najwięcej w Polsce. Od 2009 roku, nowy system barwienia - AVATINT - docelowo zapewni możliwość pigmentacji produktów firmy na 10.000 kolorów.
Tikkurila Polska oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów wewnętrznych (farby ścienne, emalie, lakiery i farby do drewna, tynk dekoracyjny, lazury) oraz zewnętrznych (farby elewacyjne, emalie, farby, impregnaty, oleje i lakiery do drewna).
Na świecie marka Tikkurila cieszy się szczególnym zaufaniem profesjonalistów oraz klientów indywidualnych. Znana jest również ze względu na swoje zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność proekologiczną oraz ścisłe przestrzeganie norm i dyrektyw obowiązujących w tej dziedzinie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publink

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »