Firma » System prawny

Tłumaczenia z niemieckiego i niderlandzkiego? Żaden problem!

Zamierzasz sprowadzić samochód z Niemiec lub z Holandii? A może wybierasz się tam do pracy? W każdym z tych przypadków potrzebujesz profesjonalnych usług tłumaczeniowych, w tym tłumacza przysięgłego, który będzie mógł przełożyć i potwierdzić najważniejsze dokumenty.

Niemiecki i niderlandzki to specjalność Kancelarii Tłumacza Przysięgłego Witolda Wójcika w Krakowie. To właśnie tutaj klienci mogą otrzymać fachową obsługę związaną z przekładami w ramach tych języków, a także języka angielskiego oraz języka francuskiego.


Kancelaria oferuje zarówno pomoc w przypadku zleceń tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych na terenie całego kraju, w tym tłumaczeń przysięgłych, które mogą być wykonane tylko przez uprawnione do tego osoby. Gdy potrzebne jest przetłumaczenie aktów notarialnych, aktów z Urzędu Stanu Cywilnego, umów, dokumentów samochodowych, rozliczeń czy zaświadczeń, to właśnie tego rodzaju pisma muszą być przełożone i następnie poświadczone pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego, aby zachowały swoją moc prawną.


W kancelarii z pełnej i profesjonalnej obsługi mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i firmy oraz instytucje. Przedsiębiorstwa mogą uzyskać niezbędną obsługę językową w zakresie niemieckiego i niderlandzkiego, a klienci prywatni przetłumaczyć niezbędne dokumenty.


Obsługa prowadzona jest również przez internet – wystarczy tylko przesłać dokument w formacie elektronicznym, a po uzyskaniu wyceny i opłacie zostanie on przełożony i następnie odesłany na podany adres e-mailowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »