Społeczeństwo » Społeczeństwo

Tłumy na otwarciu Quick Park Mysłowice!

Tłumy na otwarciu Quick Park Mysłowice!
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwszego dnia funkcjonowania Quick Park Mysłowice (w godzinach od 13:00 do 21:00) centrum handlowe odwiedziło blisko 20 000 klientów!

Pierwszego dnia funkcjonowania Quick Park Mysłowice (w godzinach od 13:00 do 21:00) centrum handlowe odwiedziło blisko 20 000 klientów! 
Wcześniej przed południem z udziałem Prezydenta Mysłowic Edwarda Lasoka, ambasadorki sieci Quick Park, aktorki Katarzyny Zielińskiej oraz przedstawiciela dewelopera i zarządcy obiektu Prezesa Zarządu Real2B Development Jarosława Fijałkowskiego pierwsze w Mysłowicach nowoczesne centrum handlowe z wielosalowym kinem zostało uroczyście otwarte.
Uroczyste otwarcie poprowadzili – dziennikarz sportowy Bartosz Ignacik oraz aktorka, ambasadorka sieci Quick Parków Katarzyna Zielińska.
Przez pierwsze 5 dni od otwarcia Quick Parku dla klientów i gości została zorganizowana Wielka Loteria na Start! z 5000 nagród do wygrania. Wśród nagród jest 1 500 biletów do OH Kina, 2 000 zestawów McDonald’s, 1 000 kart o wartości 50 zł na zakupy w supermarkecie Piotr i Paweł oraz 500 kart Grycan o wartości 25 zł. Każdego dnia rozdawanych będzie 1000 nagród! Wystarczy tylko przyjść do Quick Parku i sprawdzić wygraną.
 Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160  metrów kwadratowych (wynajęte zostało ponad 90% powierzchni). W obiekcie znajduje się 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów i zapewni kompleksową ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową - poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz zlokalizowanej w pobliżu stacji benzynowej ORLEN.


Lokalizacja
Inwestycja powstanie u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, która jest częścią krajowej drogi numer 79 łączącej Katowice z Krakowem i ul. Obrzeżnej Północnej, która służy jako obwodnica miasta. Bezpośrednio przy Quick Parku planowane jest przedłużenie trasy szybkiego ruchu – DTŚ. 
W sąsiedztwie Quick Park znajdują się największe dzielnice Mysłowic - Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk - zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. 

Wynajem
Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska. 

Projektant
Za koncepcję architektoniczną odpowiada Vide Studio z Krakowa. 

Inwestor
Deweloperem obiektu jest  Real2B Development Sp. z o. o., która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund  FIZAN oraz Retail Development Management Sp. z o. o., realizuje sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.  Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w przygotowaniach i realizacji są obiekty m. in.: w Mysłowicach, Strzegomiu, Sulechowie, Olkuszu, Pułtusku, Kępnie, Turku, Oławie i Konstancinie-Jeziornie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »