Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

To będzie niesamowite lato w Fuzji

To będzie niesamowite lato w Fuzji
Zobacz więcej zdjęć »
W tym roku Fuzja rozkręca wakacje! W zielonych Ogrodach Anny oraz w klimatycznych wnętrzach zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera na dorosłych i dzieci, a także czworonożnych przyjaciół czekać będzie moc atrakcji!

Pojawią się nowości, jak koncerty Akademii Muzycznej, zabawy i warsztaty taneczne, impreza „Techno 0%” realizowana we współpracy z Festiwalem Ravekjavik, a do tego oczywiście również stałe punkty letniego programu Fuzji, czyli Festiwal Filmowy TME Polówka, potańcówki międzypokoleniowe, plenerowe spektakle teatralne oraz wydarzenia sportowe w myśl idei – coś dla ciała i ducha. Tegoroczna „Fuzja z Latem” zaprasza sześć dni w tygodniu – od wtorku do niedzieli. Startujemy już 28 czerwca! Przypominamy, że przez cały czas w Strefie Kibica w Fuzji na żywo oglądać można także mecze transmitowane w ramach Euro 2024. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Lato start! 28.06 – 30.06

 

Tego lata będzie kulturalnie, rozrywkowo, wesoło, sportowo i radośnie! To wszystko za sprawą czwartej już edycji „Fuzji z Latem”, która startuje 28 czerwca (piątek) w pofabrycznym kompleksie po dawnych zakładach włókienniczych Karola Scheiblera przy ulicy Milionowej 6a (wejście także od ulicy Tymienieckiego). Zaczynamy mocnym akcentem – w ramach TME Polówka i sekcji „Ich – Storie” na wielkim ekranie zlokalizowanym na terenie kompleksu 28 czerwca wyemitowany zostanie hit Ridleya Scotta „Dom Gucci”. Na seanse, które odbywać będą się w Fuzji w każdy wakacyjny piątek zapraszamy jak zwykle o godzinie 21:00.

 

Filmowy piątek pozwoli nam z dobrym humorem wkroczyć w weekend, który minie w Fuzji pod znakiem muzyki. W sobotę 29 czerwca o godzinie 18:30 w Ogrodach Anny odbędzie się koncert skrzypcowego duetu „Polish Violin Duo”, natomiast w niedzielę 30 czerwca zapraszamy do Ogrodów Anny na muzyczne wydarzenie realizowane we współpracy z Festiwalem Ravekjavik - „Techno 0%”. Techno 0% to wakacyjny cykl spotkań z muzyką elektroniczną. W każdą wakacyjną niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 w Fuzji prezentowane będzie szerokie spektrum muzyki elektronicznej - od House i Italo Disco, przez Minimal i UK Garage aż po Break Beat czy Drum and Bass. „Techno 0%” będzie okazją by posłuchać różnych gatunków muzyki elektronicznej i miło spędzić czas w gronie znajomych. To pierwsza inicjatywa na stałe wpisującą się w kalendarz wydarzeń w Łodzi, która odpowiada na zwiększające się zapotrzebowanie w nurcie imprezowania bez alkoholu. W niedzielny poranek (30 czerwca), o godzinie 10:00 zapraszamy również do wspólnej praktyki jogi w Ogrodach Anny, którą poprowadzi Lido Movement Studio. 

 

„Fuzja z Latem” zaprasza w wakacje od wtorku do niedzieli

 

W poniedziałek odpoczywamy po weekendzie, aby od wtorku powrócić do Was z kolejnymi atrakcjami. Przez całe lato w ciągu tygodnia od 2 lipca Fuzja zaprasza na „Wtorki z Ciałem”, „Środy z Głową” oraz „Czwartki ze Sztuką”. Będą to tematyczne wydarzenia odbywające się w Fuzji w godzinach 18:00 – 20:00 w Ogrodach Anny oraz w zabytkowej Elektrowni. Czego możemy się spodziewać? Będzie różnorodnie, tak by każdy znalazł coś intersującego dla siebie, zaplanowane zostały m. in. spotkania z trenerami personalnymi, zajęcia oddechowe i wyciszające oraz spotkania ze sztuką. Piątkowe wieczory (godzina 21:00) w Fuzji spędzimy z dobrym kinem w ramach TME Polówki i sekcji Ich-Storie. Każda wakacyjna sobota w Fuzji zaprezentuje inną tematyczną odsłonę – sportową, rozrywkową, dla dzieci, czy dedykowaną miłośnikom czworonożnych milusińskich. Popołudniami, w godzinach 18:30 – 20:00 w Ogrodach Anny odbywać będą się koncerty muzyki instrumentalnej realizowane we współpracy z Akademią Muzyczną w Łodzi. Niedzielne poranki w godzinach 10:00 – 11:15 to spotkania z jogą w plenerze Ogrodów Anny i szkołą Lido Movement Studio. Następnie w godzinach 12:00 – 15:00 Fuzję opanują muzyczne dźwięki muzyki elektronicznej w ramach muzycznego cyklu spotkań „Techno 0%” realizowanego wspólnie z Festiwalem Ravekjavik. Ale to nie koniec każdej muzycznej niedzieli! Popołudniami Fuzja zaprasza na międzypokoleniowe potańcówki oraz warsztaty połączone z zabawą taneczną prowadzone przez Latin Dance Academy.

 

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 21:00 w Fuzji otwarta jest wyjątkowa cukiernia DESEO, która zaprasza na pyszne monoporcje, kawę, lemoniady oraz wiele innych słodkości. W każdy weekend podczas organizowanych wydarzeń w Fuzji pojawiać będą się również foodtrucki.

 

Zapraszamy też do wspólnego kibicowania w Fuzji podczas meczów Polskiej Reprezentacji oraz półfinałów i finału Euro 2024.

 

Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:

21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00

25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00

9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał

10 lipca, środa, 21:00 półfinał

14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »