Moda » Biżuteria

To już pewne: UNOFFICIAL wesprze odkrywanie wyjątkowych osobowości również w Polsce

To już pewne: UNOFFICIAL wesprze odkrywanie wyjątkowych  osobowości również w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosenne nowości od marki UNOFFICIAL to nie tylko zestaw modnych modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. To przede wszystkim zaproszenie do świata, w którym każdy znajdzie parę idealnie odzwierciedlającą jego indywidualność.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 
Każdy jest wyjątkowy i nie ma powodu, by okulary miały tę wyjątkowość przesłaniać. Hipnotyzujące ekstrawertyczki, romantyczni idealiści, żądni przygód eksploratorzy i energiczne buntowniczki – dzięki UNOFFICIAL nikt nie musi szukać kompromisów.
 
Zmiany na naszych oczach

Ponad 300 nowych modeli przeciwsłonecznych i korekcyjnych UNOFFICIAL od wiosny 2021 czeka na wszystkich tych, którzy okulary traktują jako coś więcej niż narzędzie do korekcji czy ochrony wzroku. Świadomie wybrane, odpowiednie oprawki mogą być świetnym środkiem wyrazu, odzwierciedlającym charakter, osobowość, albo po prostu aktualny nastrój noszącego.
 
UNOFFICIAL zaprasza do eksploracji tych możliwości, do odkrywania okularów, które idealnie wkomponują się nie tylko w stylizację, ale też w osobowość. W tych poszukiwaniach pomogą zaprezentowane poniżej główne linie stylistyczne marki, odpowiadające najnowszym trendom okularowym. Dzięki nim łatwiej zdobyć rozeznanie w ekspresywnym potencjale, który może kryć się w okularach. Marka zachęca jednak do dalszych poszukiwań i eksperymentów na własną rękę. Każda indywidualność ma bowiem różne oblicza – z UNOFFICIAL można zaprezentować je wszystkie. 

W Polsce okulary UNOFFICIAL dostępne są w salonach oraz sklepie internetowym Vision Express. Więcej informacji na www.visionexpress.pl.

Zdefiniuj siebie z pomocą UNOFFICIAL

EKSPRESYWNY CZAR. ZACHWYCAJ BEZ OGRANICZEŃ

Twoja pozytywna energia nie daje się poskromić? Chcesz intrygować innych nutą tajemniczości, a charyzmą porywać ich za sobą? Oto kierunek dla Ciebie! Duże, wyraziste oprawki w szylkretowych kolorach, do tego może złocone zdobienia albo podwójny mostek – wszystko, by spotęgować Twój wyjątkowy urok.

ULOTNA DELIKATNOŚĆ. POWIEW ROMANTYCZNYCH MARZEŃ

Jeśli wyczuwasz poetycką niesamowitość w codziennej rzeczywistości, a o swoją wrażliwość starasz się dbać, zamiast ją tłumić, to ten nurt jest dla Ciebie. Duże, inspirowane latami 70. metalowe oprawki o subtelnych kształtach i delikatnym konturze. Z iskrą metalicznego blasku. 

MŁODY DUCH. NIE OGRANICZAJ SIĘ WIEKIEM

Pamiętasz satysfakcję, którą w dzieciństwie dawało Ci wyjeżdżanie kredką za linię? Obudź w sobie tego małego buntownika –  niech utarte konwencje znów będą inspiracją do wyjścia poza schemat. Klasyczne kształty opraw w odświeżonym wydaniu albo zupełnie futurystyczne wzornictwo – baw się stylem i regułami. Bez ograniczeń wiekowych. Te oprawki pomogą wyzwolić Twój młodzieńczy entuzjazm.    

SAMOPOCZUCIE DOBRE Z WYBORU. RUCH, AKTYWNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ

Energia miasta napędza Cię do działania, a każdą przestrzeń traktujesz jak obiekt sportowy? Przyda Ci się wyposażenie, które pozwoli Ci czuć się komfortowo i jednocześnie świetnie wyglądać. Sprzęt dobrej jakości i stylowy design można połączyć. Ergonomiczny kształt, lekkie i wytrzymałe tworzywo, a do tego energetyzujące zabarwienie soczewek – oto zestaw idealny dla miejskich eksploratorów. 

NASTOLETNI ZAPAŁ. ZOBACZ ŚWIAT NIEOPRAWIONY W OCZYWISTOŚĆ

Jak to jest mieć kilkanaście lat? To najlepszy czas na odkrywanie świata – odważne, nieskrępowane, napędzane siłą grupy rówieśników. Przed Tobą inspirujące wyzwania: pójdziesz ścieżką sportowca czy odnajdziesz w sobie duszę artysty? Jedno jest pewne – nie wahaj się odkryć ani wyrazić swojej prawdziwej osobowości. Duże, metalowe oprawki w wyrazistej kolorystyce pomogą Ci ją podkreślić. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »