Dom » Architektura

TOGETHER WORLD TOUR IDEAL STANDARD W BELINIE

TOGETHER WORLD TOUR IDEAL STANDARD  W BELINIE
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejnym przystankiem we wzorniczej podróży Ideal Standard Together World Tour jest Berlin. Zapraszamy już 16 czerwca. Start wydarzenia w samo południe, punktualnie o 12. Rejestracja: www.togetherworldtour.com
Berlin, to drugie miasto-ikona, gdzie zatrzymuje się Ideal Standard, by porozmawiać z projektantami wnętrz, architektami i klientami o designie, sztuce, kulturze, w tym również kulturze projektowania. Spotkania Together World Tour zorganizowane przez globalną markę będącą liderem w produkcji wyposażenia łazienek, to platforma do wymiany informacji nie tylko na temat produktów. Spotkania skierowane są do szerokiej publiczności poprzez bogatą gamę treści cyfrowych: wywiady z projektantami, filmy, grafiki, zdjęcia, które po spotkaniu zostają na platformie togerherwoldtour.com i w dowolnym momencie można do nich wrócić.

Podczas wydarzenia Together World Tour odbywają się światowe premiery nowych kolekcji produktów. Hasłem dla Berlina jest „EXTRA", więc szykujcie się Państwo na coś wyjątkowego.

 

Berlin, 16 czerwca, godzina 12.00. Zapraszamy!


Rejestracja na wydarzenie: togetherworldtour.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »