Dom » Architektura

TOGETHER WORLD TOUR – INTERAKTYWNE SPOTKANIA IDEAL STANDARD

TOGETHER WORLD TOUR – INTERAKTYWNE SPOTKANIA IDEAL STANDARD
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ideal Standard zaprasza na serię sześciu wyjątkowych wydarzeń Together World Tour. Spotkania w hybrydowy sposób połączą cyfrowy format z atrakcjami fizycznego miejsca eventu. Pierwsze już 21 kwietnia, w Mediolanie.

Co mają ze sobą wspólnego Mediolan, Berlin, Londyn, Paryż, Dubaj i Szanghaj? Miasta te są ikonami światowych stolic, a także bazą innowacyjnego wydarzenia Ideal Standard przeznaczonego dla międzynarodowej społeczności architektury i designu. Spotkania Together World Tour będą skierowane do szerokiej publiczności poprzez innowacyjne połączenie treści cyfrowych i fizycznych interakcji we wskazanych lokalizacjach.
Podczas wydarzenia odbędą się światowe premiery nowych kolekcji produktów, spotkania z kulturą projektowania każdego z miast-ikon oraz z designem światowego formatu. Celem hybrydowego spotkania jest połączenie tego, co najlepsze w dwóch światach: cyfrowym i osobistym. Ambicją eventu - inspirować i bawić uczestnika.
Together World Tour rozpoczyna się 21 kwietnia br. w Mediolanie, stolicy designu i siedzibie Globalnego Centrum Designu Ideal Standard.
- To miasto od dawna jest dla nas źródłem inspiracji, więc wydarzenie będzie energetyczną opowieścią o modzie i stylu życia, które są nieodłącznym elementem Mediolanu - mówi Roberto Palomba, chief Design Officer Ideal Standard.-
Obiecujemy inspirować i zachwycać globalną publiczność złożoną z architektów i projektantów, społeczność handlową i biznesową. Wszystkim miłośnikom designu gwarantujemy miejsce w pierwszym rzędzie podczas premiery oszałamiających nowych kolekcji Ideal Standard.
Torsten Türling, Dyrektor Generalny Ideal Standard, wyjaśnia przyszłościowy aspekt takiej formuły spotkań dla marki oraz całej branży: - Pandemia zmieniła zasady dotyczące tradycyjnych wydarzeń fizycznych. Zamiast po prostu oferować showroom online, wymyśliliśmy nowy sposób, by połączyć się z naszą bazą klientów na całym świecie. To sposób cyfrowy i osobisty, dynamiczne doświadczenie pozwalające nam na zgłębienie wartości naszej marki. Jego efektem będzie podróż pełna niezapomnianych chwil inspiracji I zachwytu.
Pierwsze wydarzenie w ramach Together World Tour Ideal Standard odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w Mediolanie. Kolejne przystanki zaplanowane są w Berlinie, Paryżu, Londynie, Dubaju i Szaghaju. Zakończenie podróży planowane jest w 2022 r.

Dzień imprezy w każdym z miast będzie wypełniony treściami nadawanymi na żywo, tłumaczonymi symultanicznie na kilka języków i przesyłanymi strumieniowo do odbiorców zarejestrowanych na spotkanie. Interaktywne doświadczenie na pewno zachęci uczestników do zaangażowania się wydarzenie również na żywo, zainspiruje do odkrywania nowych kolekcji.
Uczestnicy będą mieli również możliwość indywidualnego kontaktu z dyrektorem ds. wzornictwa i innymi kluczowymi pracownikami firmy Ideal Standard w danym mieście.
Aby zarejestrować się już teraz, odwiedź stronę: togetherworldtour.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »