Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Tom Tailor promuje dwa nowe zapachy

Tom Tailor promuje dwa nowe zapachy
Zobacz więcej zdjęć »
W listopadzie wystartowała najnowsza kampania promująca dwa nowe zapachy Tom Tailor Woman i Tom Tailor Man. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.


Marka Tom Tailor w najnowszej kampanii promuje dwie nowości – zapach dla kobiet i mężczyzn Tom Tailor Woman i Tom Tailor Man. Kampania, w której udział biorą influencerzy, podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich pod hasłem „magia zapachów jesienią” ma pokazywać energetyczną markę w kontraście do szarej jesieni, drugi natomiast rozpocznie się 2 grudnia i będzie nawiązywać do świątecznych zakupów prezentowych.
 
W piątek 20 listopada wystartowała pierwsza część kampanii, która skupia się na działaniach programmatic, a od poniedziałku ruszyła kampania display kierująca do zakupów w Rossmannie. Ponadto, w kampanii wykorzystane będą artykuły sponsorowane oraz współpraca z macro i mikro influencerami. Koniec kampanii planowany jest na 20 grudnia. Za kreację, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »