Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Tomek i Przyjaciele odwiedzą CH Kometę!

Tomek i Przyjaciele odwiedzą CH Kometę!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę (03.06), bohaterowie jednej z najbardziej popularnych bajek dla dzieci - Tomek i Przyjaciele - odwiedzą CH Kometę.

W programie nie tylko liczne zabawy z animatorami jak tworzenie czapek i strojów znanych z kreskówki ale i spotkanie z wierną, kilkumetrową kopią głównego bohatera - Ciuchci Tomka.
Z okazji Dnia Dziecka CH Kometa przygotowała dla najmłodszych torunian niezapomnianą atrakcję - spotkanie z bohaterami popularnej bajki "Tomek i Przyjaciele". W trakcie wydarzenia wszyscy milusińscy będą mogli wspólnie pobawić się zabawkami z serii "Tomek i Przyjaciele" oraz własnoręcznie wykonać czapkę maszynisty lub strój lokomotywy znanej z popularnej kreskówki. Nie
zabraknie oczywiście stanowiska z malowaniem buziek i pokazami tworzenia bajkowych postaci z balonów.
To co z pewnością przyciągnie największą uwagę wszystkich obecnych, to kilkumetrowa kopia głównego bohatera serii czyli Ciuchci Tomka. Będzie to jedyna okazja aby Wasza pociecha spotkała się ze swoim ulubionym bohaterem kreskówek i wykonała pamiątkowe zdjęcie.
Na wydarzenie "Tomek i Przyjaciele" zaprasza CH Kometa już w najbliższą sobotę w g. 11.00-17.00. Więcej informacji na www.chkometa.pl.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Renesans PR Bydgoszcz & Event Bydgoszcz
http://renesanspr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »