Motoryzacja » Samochody

TOMTOM DOSTARCZY ROZWIĄZANIA NAWIGACYJNE DO POJAZDÓW JEEP® RENEGADE I COMPASS

TOMTOM DOSTARCZY ROZWIĄZANIA NAWIGACYJNE DO POJAZDÓW JEEP® RENEGADE I COMPASS
Zobacz więcej zdjęć »
TomTom (TOM2) wiodący specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że będzie dostarczać rozwiązania nawigacyjne do linii hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in, Jeep® Renegade i Compass, produkowanych przez Fiat Chrysler Automobiles.

Kierowcy pojazdów serii Jeep® Renegade i Compass PHEV skorzystają z TomTom Connected Navigation System, a także z nowej usługi TomTom EV Service. Ta druga dostarcza kierowcom pojazdów elektrycznych informacje o punktach ładowania, umożliwiając im planowanie podróży i podejmowanie właściwych decyzji.

Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive, komentuje:Jesteśmy zadowoleni, że marka Jeep po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami, podkreślając nasze zaangażowanie w tworzenie innowacji i bezkompromisową jakość. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować kierowcom Jeepa jeszcze lepsze doświadczenie jazdy samochodem”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »