Motoryzacja » Samochody

TOMTOM WPROWADZA NA RYNEK NOWE URZĄDZENIE - TOMTOM GO CAMPER

TOMTOM WPROWADZA NA RYNEK NOWE URZĄDZENIE - TOMTOM GO CAMPER
Zobacz więcej zdjęć »
TomTom (TOM2) ogłosił wprowadzenie na polski rynek nowego produktu - TomTom GO Camper. Jest to nawigacja, która została stworzona aby pomóc podróżującym kamperami oraz z przyczepami kempingowymi przemieszczać się bez żadnych obaw.

Użytkownicy będą wiedzieć, że znajdują się na najlepszej drodze dla pojazdów kempingowych, unikając przy tym korków. Nowe funkcje obejmują: Wi-Fi® (co oznacza, że mapy, oprogramowanie oraz punkty POI mogą być bezproblemowo aktualizowane), odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu, integrację z Siri i Google Now™, a także dostęp do TomTom Road Trips – urządzenia umożliwiającego zaplanowanie podróży życia.

 

TomTom GO Camper posiada Dożywotnie* Mapy Świata dla kamperów i przyczep kempingowych, które pomagają upewnić się, że kierowca jedzie po właściwej drodze dostosowanej do typu, rozmiaru, masy i prędkości pojazdu, a jednocześnie zawierają specyficzne dla kamperów punkty POI od partnerów takich jak ADAC i ANWB, dzięki czemu można znaleźć pola kempingowe przy swojej trasie. Planowanie wakacji jest jeszcze bardziej przyjemne, ponieważ odkrywa się spektakularne trasy na świecie udostępniane za pośrednictwem platformy TomTom Road Trips. Umożliwia ona personalizowanie swojej przygody na trasie w górach, wzdłuż nadmorskich dróg czy w lasach, jak również dodawanie miejsc docelowych ze smartfonu za pośrednictwem aplikacji TomTom MyDrive.

 

TomTom GO Camper ostrzega również o zbliżaniu się do fotoradarów oraz przypomina o ograniczeniach prędkości.

 

Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer, powiedział: „Zupełnie nowy TomTom GO Camper pozwoli cieszyć się niesamowitymi przygodami osobom podróżującym w kamperach i z przyczepami kempingowymi. Urządzenie dostarcza bardzo dokładnych informacji na temat czasu przybycia do miejsca docelowego. Posiada zaawansowane funkcje, od wbudowanego Wi-Fi, po inspirujące planowanie trasy dzięki TomTom Road Trips. Jesteśmy przekonani, że podróżujący polubią jazdę z naszym nowym urządzeniem.”

 

TomTom GO Camper z 6-calowym, interaktywnym ekranem dotykowym dostępny jest w wybranych sklepach w cenie 1749 zł.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »