Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Topowe prezenty dla nastolatka

Topowe prezenty dla nastolatka
Zobacz więcej zdjęć »
Często nie wiemy, jaki kupić prezent nastolatkowi. Obecnie młodzież ciężko czymś zaskoczyć, dlatego lepiej kupić coś mało oryginalnego za to dobrej jakości i sprawdzonego, niż coś co na chwilę przyciągnie uwagę, a potem prędko zostanie rzucone w kąt.

Książka

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dobra książka zawsze jest dobrym pomysłem i nawet dla dziecka, które do tej pory nie przejawiało zainteresowania lekturą, może okazać się zaczynem pod czytelniczą pasję. Największy potencjał wydają się mieć książki z gatunki fantasy, szczególnie te tytuły, które ostatnimi czasy przebiły się do mainstreamu poprzez kino. Saga o Harrym Potterze, Hobbit Tolkiena czy powieściowa seria Gra o Tron, na której podstawie serial święci ostatnio tryumfy. Jeśli zaś dziecko jest maniakiem nowych technologii, można pasję czytania książek przemycić zręcznie, kupując mu czytnik e-booków.


Odtwarzacz MP3

Jeśli dziecko lubi słuchać muzyki, można pokusić się o kupno mu odtwarzacza mp3. Tutaj omijajmy z dala odtwarzacze, które za grosze można kupić w hipermarketach. Po pierwsze jest to tania chińszczyzna, awaryjna i mała funkcjonalna. Po drugie nastolatkowie ogromną wagę przywiązują do marek. Postarajmy się więc, by kupić sprawdzony produkt znanego producenta.


Puzzle

Na samym początku pisaliśmy o tym, że nastolatków ciężko czymś zaskoczyć, ale w tym wypadku możemy spróbować. Puzzle uczą cierpliwości i sumienności, co w tak zwariowanych czasach, jakie nam nastały, za wszelką cenę warto w dzieciach ćwiczyć te umiejętności. Oczywiście, zadbajmy o to, by puzzle miały odpowiednią dużą ilość elementów, by ich złożenie było prawdziwym wyzwaniem. Ciekawą propozycją są także puzzle 3D.


Gra planszowa

Inną ciekawą opcją spędzenia wolnego czasu są gry planszowe. Przeżywają one obecnie swój renesans. Współczesne gry jakkolwiek nijak się one mają do gier, w które grało się dekadę czy dwie temu. Są świetnie zaprojektowane, kolorowe i zapewniają rozrywkę na długie godziny, w dodatku ich tematyka jest tak różnorodna, że dla każdego nastolatka znajdziemy coś odpowiedniego. Do najpopularniejszych gier dla wszystkich należą takie gry, jak Osadnicy z Catanu czy Bard, Władca Pierścieni.

 

 

Konsola

Gdy te wszystkie poprzednie prezenty mogą nie zadziałać, ostatnią deskę ratunku jest zawsze konsola. Żaden nastolatek, szczególnie młodzieniec, nie odmówi takiego podarku. Tutaj do wyboru mamy Sony Playstation 4 lub Microsoft Xbox One. Obydwie mają swoje zalety i wady. O ile PS 4 zdominował rynek indywidualnych graczy, o tyle Xbox One zaleca się do gier familijnych, gdzie swoją przewagę ukazuje innowacyjny kontroler ruchu Kinect 2.0. 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monrou

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »