Gospodarka » Żywność

Torebki filcowe i przysmaki regionalne w Centrum Janki

Torebki filcowe i przysmaki regionalne w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 19 - 21 października Centrum Janki zaprasza na jarmark produktów regionalnych. Można będzie tu kupić modne torby filcowe łączące w sobie nowoczesność z folklorem oraz domowe smakołyki takie jak naturalne soki owocowe czy pierogi.
Od 19 do 21 października Centrum Janki gościć będzie stoiska z wyrobami regionalnym i tradycyjną żywnością. Wśród dostępnych artykułów znajdą się torebki filcowe, stanowiące ostatni szyk mody wśród kobiet lubiących podkreślić swój indywidualizm. Wykonane z tradycyjnego i zarazem trwałego materiału torebki, łączą w sobie tradycję polskiego folkloru z nowoczesnym wzornictwem. Oprócz torebek i rękodzieła artystycznego na jarmarku dostępne będą także produkty spożywcze pochodzące z różnych zakątków Polski. Wśród nich znajdą się: wędliny i kiełbasy z Podlasia, pieczywo kurpiowskie z Łysych, oscypki z Bacówki na Wojciżnie, sery korycińskie z Podlasia, kiszka i babka ziemniaczana, pajdy ze smalcem z Sierpca, ciasta domowe, miody naturalne, naturalne soki owocowe i domowe pierogi.

Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i w sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »