Kultura, sztuka » Kultura

Totalne remonty Szelągowskiej 14 czerwca dostępne na YouTube!

Jedną z najważniejszych premier wiosennej ramówki stacji TVN były "Totalne remonty Szelągowskiej" - program realizowany m.in. we współpracy z Castoramą.

Do tej pory spektakularne metamorfozy wnętrz autorstwa popularnej projektantki, można było śledzić w telewizji oraz na platformie Player. Od 14 czerwca można zobaczyć je również na oficjalnym kanale Castorama Polska w serwisie YouTube.

 

Dobro powraca

Każdy z odcinków to niezwykła historia ludzi, którzy zgłaszani przez rodzinę lub przyjaciół. Do ostatniego momentu nie wiedzą, że to Dorota Szelągowska odwiedzi właśnie ich dom lub mieszkanie. Na ekranie możemy więc obserwować cały wachlarz emocji towarzyszący tej wzruszającej chwili. Wszystkich bohaterów metamorfoz łączy bezinteresowne dzielenie się dobrem – które podczas programu wraca do nich z podwójną siłą.

 

W II sezonie programu, ekipa Doroty odwiedziła m.in. Gdańsk, Wrocław czy Skarżysko- Kamienną, przeprowadzając totalne remonty mieszkań, jak i domów. W dopasowaniu przestrzeni do potrzeb mieszkańców projektantkę wspierała Castorama, zapewniając kompleksowe rozwiązania zarówno do wykończenia, jak i aranżacji wnętrz. Ekipa korzystała m.in. z produktów marki Erbauer, Magnusson oraz ubrań marki Site.

 

- Założenia programu doskonale wpisują się w misję Castoramy. Przyświeca nam idea, że każdy powinien mieć przestrzeń, w której czuje się dobrze. Dlatego też od wielu lat wspieramy Polaków w realizacji mniejszych i większych domowych metamorfoz i dostosowywaniu wnętrz ich mieszkań i domów do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszej pracy, tysiące domów każdego roku może zmieniać się na lepsze, pozytywnie wpływając na komfort życia ich mieszkańców. W programie, wspólnie z Dorotą Szelągowską możemy robić to samo, totalnie odmieniając nie tylko wnętrza, ale i życie bohaterów. Już od 14 czerwca, seria pojawi się na naszym kanale w serwisie YouTube, dzięki czemu fani programu w każdej chwili będą mogli wrócić do rozwiązań proponowanych przez Dorotę, w poszukiwaniu inspiracji i praktycznych wskazówek.  – mówi Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu w Castorama Polska.

 

Już od 14 czerwca odcinki będą dostępne bezpłatnie na kanale marki Castorama w serwisie YouTube.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

autormipr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »