Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Totino Music Edition rozkręca imprezę i kusi nagrodami

Dla wszystkich fanów dobrej zabawy marka Totino przygotowała konkurs „Totino rozkręca imprezę”. Będzie w nim można wygrać aż 200 muzycznych nagród, w tym bilety na VIP na koncert popularnego DJ-a Avicii, bezprzewodowe głośniki Sony do smartfonów, abonamenty w serwisie muzycznym Spotify oraz karty za

Konkurs trwa od 1 czerwca 2016r do 31 sierpnia 2016r. Zabawę podzielono na 3 miesięczne etapy – w każdym z nich mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które zakupią co najmniej jeden produkt z serii Totino Music Edition: Totino Music Edition Club Dance& Mango, Totino Music Edition Chillout & Mojito, Totino Music Edition Rock & Granat, a następnie przez formularz dostępny na stronie www.totinokonkurs.pl  prześlą zdjęcie ilustrujące zabawę z Totino Music Edition.

 

O produktach Totino Music Edition

Totino uznana marka w kategorii win ziołowych i wermutów została poszerzona o nową wersję limitowaną Totino Music Edition. Nowoczesny design opakowania, oryginalny sleeve w żywych kolorach pozwala w atrakcyjny sposób wyróżnić produkt na półce i odzwierciedla charakter produktu.

Totino Music Edition to lekkie smaki egzotycznych owoców i beztroska atmosfera w gronie przyjaciół.

Totino Music Edition Rock&Granat – słodki aromat granatu z nuta goryczki zapewni fantastyczną zabawę.

Totino Music Edition Chill Out & Mojito – orzeźwiający smak limonki i odprężającej mięty to świetny sposób na wspólne spotkania.

Totino Music Edition Club Dance & Mango – smak soczystego i aromatycznego mango rozkręci każdą imprezę.

Orzeźwiające smaki Totino Music Edition na wspólne spotkania, najlepiej podawać w szklance do drinków z odrobiną lodu.

Zapraszamy na www.totinokonkurs.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERBPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »