Dom » Budownictwo

Touax przystąpił do Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu

Touax przystąpił do Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu
Zobacz więcej zdjęć »
W czerwcu firma Touax wraz z 14 innymi przedsiębiorstwami przystąpiła do Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu maszyn i rozwiązań dla sektora budowlanego.
Celem organizacji jest m.in. promocja wynajmu, prowadzenie działań edukacyjnych na rzecz klientów oraz zwiększanie świadomości i bezpieczeństwa pracy.

Nasza firma działa w Polsce od ponad 10 lat. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją kontenerów i budynków modułowych. Także więc nasza aktywność idealnie wpisuje się w status Stowarzyszenia. Stąd też decyzja o przystąpieniu do jego struktur - wyjaśnia Jacek Staniszewski, Dyrektor Generalny Touax. Ponadto jak wynika z naszego badania, na rynku istnieje potrzeba promowania różnych rozwiązań dla sektora budowlanego i przemysłowego oraz lokalnych wspólnot samorządowych, jak np. gminy. Widać to na przykładzie technologii modułowej, o której większość respondentów słyszała. Jednak pomimo deklarowanej wiedzy, znacznie gorzej wypada świadomość na temat korzyści wynikających ze stosowania takiego rodzaju budownictwa - podkreśla.

Stowarzyszenia będzie także zajmować się udostępnianiem niezależnych informacji statystycznych dotyczących branży wynajmu na rynku krajowym oraz promowaniem zasad BHP i ochrony środowiska. Ponadto będzie reprezentować interesy członków Stowarzyszenia w relacjach z innymi podmiotami oraz współpracować z krajowymi, zagranicznymi i międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami.

Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem przedsiębiorstw funkcjonujących na Polskim rynku. W pierwszej fazie jego działalności przystąpiło do niego już łącznie 15 firm z sektora budowlanego. Są to m.in.: Atut Rental, BAC, Boels, Cityrent, Clipper, Cramo, Drial, ELA Cointaners, Gam Polska, GIZO, Kiloutou, Mateco, Ramirent, Riwal oraz Touax.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Touax
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »