Technologie » Internet
Toys"R"us z kampanią na Dzień Dziecka
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Marka Toys”R”us wykorzystała w kampanii możliwość ekranów zintegrowanych systemem MYLED, która polega na rotacji i podmianie komunikatu. Oznacza to, że w ramach jednej realizacji wyświetlają się różne spoty prezentujące inną ofertę, którą firma Toys”R”us, przygotowała dla swoich klientów. Wykorzystanie tej możliwości, pozwoliło firmie reklamować w przestrzeniach miast szeroką ofertę produktową.
Na nośnikach LED emitowane są dziesięciosekundowe spoty w pętli emisyjnej, co dwie i pół minuty. Swoim zasięgiem kampania obejmuje zarówno miasta G8 jak i inne lokalizacje, w których firma ma swoje sklepy.
Toys”R”us jest międzynarodową firmą zajmującą się sprzedażą artykułów dla dzieci i młodzieży. Posiada ok 1600 sklepów w 36 krajach na świecie, z których największy o powierzchni 12 000 m2 znajduje się w Nowym Jorku na Times Square.
Kampania potrwa do końca maja, a jej szybka i wygodna realizacja była możliwa dzięki Platformie MYLED, integrującej ponad 440 ekranów LED w 180 miastach w Polsce.
Nadesłał:
KnowledgeHub
|

Magiczna chata czarownicy w ETC Swarzędz – andrzejkowa zabawa dla dzieci
Port Łódź otula rodziców – rusza druga edycja projektu „Otulacz Rodzicielski”
Magiczne warsztaty świąteczne w G City Reduta – stwórz własną ozdobę choinkową!
Gotowe do odbioru nowe mieszkania, z extra rabatem za odbiór kluczy jeszcze w tym roku
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – jak wybrać odpowiedni sprzęt do remontu domu?
Komentarze (0)