Kultura, sztuka » Kultura

Toys”R”Us otwarty we Wrocławiu!

W weekend 27-28 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie czwartej placówki amerykańskiego potentata zabawkowego w Bielanach Wrocławskich. Imprezie w Parku Handlowym Auchan Bielany towarzyszyły warsztaty dla dzieci, promocje cenowe, darmowe gadżety i moc innych atrakcji.

Otwarcie sklepu dla klientów miało miejsce w sobotę 27 kwietnia. Park Handlowy Auchan Bielany na 2 dni zamienił się w krainę dziecięcej zabawy. Dokładnie o godzinie 9:30 rano bramy zostały otwarte, a na zaciekawioną grupę kilkudziesięciu pierwszych klientów, czekała, ustawiona w dwóch rzędach, ekipa sklepu, która oklaskami przywitała kupujących. Po tym krótkim powitaniu sprzedawcy ruszyli do kas, klienci do półek, a uśmiech nie schodził nikomu z twarzy.

Oprócz szerokiego asortymentu i przyjaznej obsługi na klientów i ich dzieci czekały takie atrakcje jak warsztaty stylizacji Monster High, a dla fanów Gwiezdnych Wojen - budowa wielkiej figury mistrza Yody z klocków LEGO. Dla młodych adeptów motoryzacji przygotowano wyścigi zdalnie sterowanymi samochodami Carreera oraz zabawkami Hot Wheels. Do dyspozycji były również wyrzutnie NERF, kolejki z serii Tomek i Przyjaciele oraz zabawki Playmobil.

Podczas weekendowego otwarcia na dzieci i ich rodziców czekali także animatorzy m.in. Klaun, przygotowujący z balonu zabawki dla dzieci. Nie zabrakło również Scooby’ego, który zachęcał dzieci do wzięcia udziału w specjalnie zaaranżowanej na to wydarzenie zabawie. Po całym Parku Handlowym Auchan Bielany spacerował natomiast ambasador marki – żyrafa Geoffrey, która namawiała do pojawienia się w nowo-otwartym sklepie.  

We wrocławskim Toys „R” Us na powierzchni ponad 1800 m2, oprócz produktów światowych marek LEGO, Playmobil, Mattel znalazło się także wiele znanych w Polsce artykułów polskich dostawców. Nie zabrakło również unikatowych marek Toys"R"Us, takich jak Bruin, Fast Lane, Universe of Imagination czy Just Like Home, dostępnych tylko w sklepach tej amerykańskiej sieci. Specjalnie na potrzeby sklepu firma LEGO wystawiła swoje produkty w specjalnych gablotach, po raz pierwszy w sklepach z zabawkami w Polsce.

Toys"R"Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Asortyment przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, wśród niego znajdują się między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika, książki oraz w pełni poświęcona dla niemowląt - sekcja Babies”R”Us. Sklepy słyną z szerwww.auchanbielany.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »