Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Toys”R”Us wspiera kampanię „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików”

Toys”R”Us w tym roku zaangażował się w kampanię społeczną Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Wydarzenie organizowane jest przez fotelik.info – serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci.

11 lipca w Gdańsku odbędzie się pierwszy z zapowiedzianych eventów. Kolejne będą miały miejsce w Bielanach Wrocławskich oraz Łodzi.

Od 4 lat serwis fotelik.info organizuje tour po całej Polsce, gdzie w poszczególnych miastach organizowany jest specjalny event, podczas którego  sprawdzana jest prawidłowość montażu fotelików w samochodach i bezpieczeństwo dzieci w czasie podróży.

Toys”R”Us został partnerem  kampanii, ponieważ założenia i  jej misja są nam bardzo bliskie. W pełni utożsamiamy się z ideą propagowania świadomości wśród rodziców tego, jak ważny jest odpowiedni, dobrej jakości fotelik. Akcja ma również na celu edukowanie rodziców w zakresie odpowiedniego montażu fotelika, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, gdyż jak się okazuje,  wiedza na ten temat nie jest niestety bardzo powszechna- mówi Magdalena Dąbrowska, Marketing Manager w Toys"R"Us Polska.

Podczas wydarzenia, wykwalifikowani specjaliści pokażą jak prawidłowo montować foteliki, żeby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. W miasteczku eventowym Ogólnopolskiej Inspekcji Fotelików powstałym na parkingu w sąsiedztwie sklepu Toys”R”Us  na odwiedzających czekać będą liczne gry, konkursy z cennymi nagrodami i animacje. Ponadto podczas akcji rozdawane będą specjalne kupony zniżkowe do sklepów www.inspekcje-fotelikow.pl. Należy przyjechać z dzieckiem w foteliku.

W tym roku wspólna akcja Toys”R”Us i fotelik.info będzie miała miejsce:

·         11 lipca w Gdańsku (Centrum Handlowe Auchan, ul. Szczęśliwa 3)

·         19 lipca w Bielanach Wrocławskich (Park Handlowy Auchan, ul. Francuska 6)

·         29 sierpnia w Łodzi(Centrum Handlowe Pasaż Łódzki Al. Jana Pawła II 30)

***

Toys”R”Us - największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Asortyment przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, w ofercie sklepu znajdziemy między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika, książki oraz w pełni poświęcona dla niemowląt - sekcja Babies”R”Us. Sklepy słyną z szerokiego asortymentu i przystępnej ceny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »