Gospodarka » Narzędzia

Tradycja innowacyjności Stanley

Tradycja innowacyjności Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
28 kwietnia firma Stanley Sales and Marketing Poland zaprezentowała cztery nowe narzędzia na polskim rynku, które pojawią się w sprzedaży już w maju. Wśród nowości znajdują się: piła z wymiennymi brzeszczotami, detektor przewodów, dalmierz z kamerą oraz bezpieczna skrzynia do transportu narzędzi.

Nowe produkty opracowane zostały z myślą o usprawnieniu prac remontowo - budowlanych. Podczas ich projektowania wykorzystano innowacyjne rozwiązania, zachowując tradycje najwyższej jakości i gwarancji bezpieczeństwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Marka Stanley utożsamiana jest z dobrymi jakościowo narzędziami ręcznymi" - powiedział Andrzej Mroczek, Product Manager Stanley Sales and Marketing Poland. „Jednak Stanley to nie tylko trwałość i wysoka jakość. Nasze produkty charakteryzują się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi prace fachowców budowlanych. Piła z wymiennymi brzeszczotami czy wyposażona w alarm skrzynia narzędziowa do transportu, to tylko przykłady usprawnień, z jakich korzystać mogą użytkownicy naszych produktów".

Piła z wymiennymi brzeszczotami Stanley została wyposażona w opatentowany system wymiany brzeszczotów. Producent udostępnia użytkownikom 8 rodzajów brzeszczotów, które można wymieniać w zależności od rodzaju obrabianego materiału. Dzięki rękojeści Tri-Material wykonanej z aluminium i tworzywa ABS, piła jest trwała i wygodna w użyciu. Bezpieczną pracę zapewniają dwie blokady unieruchamiające ostrze, eliminując ryzyko jego wypadnięcia, nawet podczas gwałtownych ruchów.

Cena: 130 zł.

Podstawowym zadaniem nowego detektora Stanley IntelliScan jest precyzyjne znajdowanie przewodów. Niezwykle prosty w użyciu, automatycznie ustawia czułość niezbędną do ich wykrycia i powiadamia użytkownika zarówno sygnałem dźwiękowym, jak i świetlnym. W standardzie, urządzenie działa do trzech metrów. Aby zwiększyć dokładność wykrywania, producent poleca stosowanie dodatkowego osprzętu np. generatora IntelliGen ze skanerem lub z klamrą SignalClamp. Natomiast do zwiększenia głębokości oraz trafności określania położenia rur niemetalowych - IntelliSonde lub przewód IntelliRod.

Cena: 4300 zł.

Dalmierz z kamerą T220i to bardzo precyzyjne i wszechstronne urządzenie. Wyposażony w elektroniczny celownik umożliwia pomiary: odległości, powierzchni i objętości, pomiar pośredni z użyciem twierdzenia Pitagorasa, a także dodawanie i odejmowanie pomiarów. Nachylenie jest mierzone za pomocą czujnika nachylenia (pomiar kąta +/-45o) z dokładnością do 0,3o. Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pozwala na czterokrotne powiększanie obrazu. Dalmierz charakteryzuje się zasięgiem pomiaru od 0,05m do 200m, i dokładnością (przy pomiarze do 10m): +/-1.0mm. Dodatkowe funkcje T220i to: automatyczne wyłączanie urządzenia, podświetlanie ekranu, wielofunkcyjna stopka, samowyzwalacz, zapis wartości stałych, historia 20 ostatnich wymiarów oraz gwint ¼" do statywu.

Cena: 2100 zł.

Bezpieczna skrzynia FatMax Extreme przeznaczona jest do transportu narzędzi i elektronarzędzi. Posiada dodatkowe przegrody pozwalające na bezpieczne ułożenie wszystkich elementów. Skrzynia jest wodoodporna i ma pojemność 190 litrów. Dla wygody użytkowników zamontowano teleskopowy uchwyt oraz duże 8,5 calowe koła pozwalające na przewożenie jej po różnych nawierzchniach. Skrzynię wyposażono w zabezpieczenie w postaci alarmu i systemu szyfrującego. Ich głównym zadaniem jest ochrona zawartości przed kradzieżą.

Cena: 690 zł.

Wszystkie nowości firmy Stanley są przedstawione w nowym „Katalogu narzędzi 2010". Zostały oznaczone specjalnym znakiem, który ułatwia ich znalezienie.

Produkty dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »