Gospodarka » Żywność

Tradycja rodzinnych śniadań

Tradycja rodzinnych śniadań
Zobacz więcej zdjęć »
Obecny tryb życia wielu ludzi charakteryzuje się dużą intensywnością. Praca, zajęcia dodatkowe, dom, praca... Często brakuje nam czasu na spotkania, a przede wszystkim beztroskie chwile z najbliższymi. Co zrobić, by nie zatracić w ciągłym biegu tych najważniejszych relacji?

Czas od poniedziałku do piątku jest zazwyczaj wypełniony wieloma obowiązkami. Często jedynym momentem na celebrowanie chwil z bliskimi pozostaje weekend. Idealną okazją będzie chociażby sobotnie śniadanie, które może stać się doskonałym pretekstem, by wspólnie spędzać czas.
Co przygotować, by przełamać codzienną rutynę? Pomysłów jest wiele, jednak zawsze idealnie sprawdzą się produkty Stovit.

Propozycją dla dzieci mogą być pyszne tosty z dżemem o ich ulubionym smaku. A co powiedziałyby
na pancakesy lub gofry…? Możliwości jest naprawdę dużo, wystarczy puścić wodze kulinarnej fantazji.

Dżemy Stovit tworzone są w oparciu o oryginalną recepturę. Przygotowane są z najlepszych, wyselekcjonowanych surowców. Stovit, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, produkuje dżemy w dwóch formatach – 260 g i 410 g.

Dżemy Stovit dostępne są w następujących opcjach smakowych:

  • z brzoskwiń,
  •  z owoców leśnych,
  • z czarnych porzeczek,
  • z truskawek,
  • z wiśni,
  • z jagód,
  •  z malin.

Cena: ok. 4 zł

www.stovit.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »