Technologie » AGD - RTV

Tradycyjne suszarki odchodzą do lamusa

Czy zastanawiałeś się kiedyś, o ile prostsze byłoby życie, gdyby suszące się pranie nie zajmowało Twojej domowej przestrzeni? A może masz już dość planowania prania według prognozy pogody? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten tekst jest dla Ciebie.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezależnie od tego czy jesteś singlem rzadko robiącym pranie lub masz dużą rodzinę, która zapełnia kosz na brudną bieliznę co najmniej dwa razy w tygodniu, pranie, a następnie tradycyjne suszenie to zawsze kwestia logistyki i umiejętnego planowania. Wyobraź sobie, że szykując się na ważne wyjście biznesowe, randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, nagle odkrywasz, że wybrana przez Ciebie stylizacja ma plamę, której wcześniej nie było widać. A może tradycyjna suszarka zagraca Twoją przestrzeń i komplikuje życie, jak na filmiku zrealizowanym przez znanego Prankstera Bartka USA /www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s.

Jak zapobiec kryzysowi bez konieczności zmiany wybranego stroju w ostatniej chwili lub zamartwiania się, że ubranie nie wyschnie na czas? Teraz to nie problem! Mając na uwadze komfort swoich użytkowników, Beko stworzyło linię suszarek automatycznych, które sprawią, że ubrania będą suche znacznie szybciej, a Ty zapomnisz o problemach związanych z tradycyjnym suszeniem! Odstaw tradycyjną suszarkę do szafy i dowiedz się, dlaczego automatyczna suszarka Beko zrewolucjonizuje Twoje życie. Powszechne przekonanie, że suszarki niszczą tkaniny i ich kolory to mit, któremu zaprzeczy każdy świadomy użytkownik suszarek automatycznych. Korzystając z wolnostojącej suszarki automatycznej posiadającej czujnik FlexySense, który dostosuje temperaturę do tkanin znajdujących się w bębnie nie tylko chronisz kolor tkanin i nie wystawiasz ich na promienie słoneczne, ale także oszczędzasz czas, który trzeba poświęcić na prasowanie. Większość ubrań powieszonych bezpośrednio po suszeniu nie wymaga już prasowania, a delikatne koszule i ubrania prasują się dużo szybciej i łatwiej. Beko postawiło również na oszczędność formy i przestrzeni. Możesz zapomnieć o dyskomforcie związanym z zajmującymi przestrzeń tradycyjnymi suszarkami. Z Beko cała magia suszenia odbywa się na małej przestrzeni wyposażonej w bęben o ładowności 7kg! Daje to możliwość wysuszenia większej ilości prania za 

jednym razem, co jest szczególnie istotne w chwili, gdy wystrój Twojego kompaktowego mieszkania nie zakłada możliwości rozwieszania wszędzie koszulek i skarpetek. Suszenie nigdy nie było prostsze i nie zajmowało tak mało miejsca! Do tej pory potykałeś się o rozstawioną suszarkę i irytowałeś, że musisz omijać ten domowy sprzęt rodem z poprzedniej epoki? Mamy rozwiązanie także na to! Suszarkę Beko można postawić na pralce, stabilizując oba sprzęty za pomocą specjalnego łącznika. Praktyczność suszarek Beko przenosi się również na finansowy aspekt życia. Dzięki wbudowanej pompie ciepła część energii cieplnej z cyklu parowania zostaje odzyskana i użyta do szybszego i oszczędniejszego suszenia odzieży, a zbiornik z odparowaną wodą można opróżnić w kilka chwil. Połączenie najwyższej wydajności i niskiego zużycia energii to nie tylko gwarancja niższych rachunków, ale także dbałość o środowisko. Automatyczne suszarki Beko to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nie tylko osób dysponujących małymi przestrzeniami, ale także tych, którzy cenią sobie wygodę i estetykę wnętrz, jednocześnie dbając o komfort suchych i zadbanych ubrań.

Zobacz więcej na:

 http://www.beko.pl/microsites/LpSuszarki/

www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s

https://www.youtube.com/watch?v=DViog9ZSNPI

https://www.youtube.com/watch?v=zLiBMmaSC2U

 

Dodatkowe informacje o marce BEKO

Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika38pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »