Rozrywka i wypoczynek » Sport

Train Hard &Learn Harder – Poznań, 26 września

Train Hard &Learn Harder – Poznań, 26 września
Zobacz więcej zdjęć »
TRAIN HARD & LEARN HARDER to wydarzenie, na którym ikony sportu podzielą się z wami swoim wieloletnim doświadczeniem, związanym z aktywnością, zdrowiem oraz podejmowaniem wyzwań! Już 26.09.2015 w Poznaniu będzie można posłuchać wybitnych sportowców i uzyskać drogocenne wskazówki.

Wykłady zostaną przeprowadzone przez trzech utytułowanych sportowców:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ADAM SUKER - Mistrz Polski w kat. Athletic, Mistrz Europy w kat. classic III(wysoki), zdobywca Pucharu Polski w najcięższej kat. Super Athletic oraz kat. OPEN jak również Vice-Mistrz Świata Brusno w kat. Athletic. Wykładowca i specjalista w Akademii KFD. 

MICHAŁ KARMOWSKI - Sportowiec, dietetyk, instruktor i wykładowca, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, wicemistrz Europy, V zawodnik świata oraz członek kadry narodowej w kulturystyce.

EMIL KALEŃSKI - Trener fitness, wykładowca, brązowy medalista Mistrzostw Świata w 2010r w kulturystyce klasycznej oraz czwarty w lokacie Mistrzostw Świata 2012r. w najcięższej kategorii juniorskiej,.

W trakcie przerw zapewnione zostaną uczestnikom poczęstunek i konsultacje z profesjonalistami - wszystko dostarczone przez Partnerów Akcji i zawarte w cenie jednego biletu!

KFD - suplementy marki KFD
Body Chief - poczęstunek - dania dietetyczne
Juice Drinkers - poczęstunek - soki świeżo-wyciskane
Testsport - diagnostyka sportowa
Jatomi Pure Fitness -konsultacja treningowa
Mójdietetyk - konsultacja dietetyczna
Maltamed - konsultacja medyczna

Train Hard & Learn Harder - Ćwiczenia/dietetyka/suplementacja to cykl trzech wykładów skierowanych dla każdego poszukującego inspiracji w swojej przygodzie z zdrowym trybem życia. Niezależnie czy trenujesz od lat i chcesz osiągnąć perfekcje, od miesięcy i poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania czy też dopiero pragniesz zacząć. Wykłady prowadzone są przez najwyższej światowej klasy sportowców, którzy w trakcie swojej drogi przechodzili przez każdy z tych etapów.

Wykład 1 - Indywidualne podejście treningowe - Trening

Każdy człowiek charakteryzuje się indywidualnymi cechami, predyspozycjami i nawykami. Z tego względu stworzenie jednego uniwersalnego planu, pasującego do każdego mija się z celem. Tworząc plan dostosowany pod siebie należy zwrócić uwagę na te charakterystyczne właściwości własnego organizmu. Dzięki wiedzy o fundamentalnych zasadach treningu oraz o sposobie działania własnego ciała można przyśpieszyć proces osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Emil Kaleński opowie o zasadach i czynnikach wpływających na sposób tworzenia planu treningowego dostosowanego pod indywidualną osobę.

Wykład 2 - Odżywianie w życiu codziennym - Dietetyka

Jesteś tym co jesz i tak jak możesz zmienić swoją dietę, tak poprzez odpowiedni dobór produktów możesz zmienić jakość funkcjonowania swojego organizmu. Naukowcy opisując wpływ diety na rezultaty sportowe zgadzają się do jednego, dieta ma kluczowe znaczenie w osiąganiu celów treningowych. Posiadanie wiedzy użytecznej z dziedziny dietetyki pozwala na skuteczne osiągnięcie celów treningowych.

Wykład 3 - Świadome wsparcie dla organizmu - Suplementacja

W dzisiejszych czasach trudno nadążyć za dynamicznie rozwijającym się rynkiem suplementów. Poszukując produktów optymalnych dla naszych celów, jesteśmy atakowi przez krzykliwe reklamy i okazyjne promocje, bazujemy na opiniach znajomych bądź promowanych przez koncerny artykułach naukowych. Zdobądź umiejętności wyboru suplementów które pomogą w uzyskaniu optymalnych wyników sportowych i sylwetkowych. Adam Suker przekaże wam wiedzę o właściwościach produktów, ich wpływie na samopoczucie, zdrowie i witalność.

UWAGA:

Dla każdego uczestnika zostanie przygotowany zestaw zniżek uprawniających do korzystania z oferty naszych partnerów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wykłady odbędą się w Collegium Da Vinci w Poznaniu na ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10 przy Poznańskiej Cytadeli.

Czas trwania wydarzenia: 10:00-15:45

Więcej informacji znajdziesz na: http://education-see.com/wydarzenia/

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców. Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »