Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

TRE VOCI ZAŚPIEWAJĄ NAD BRDĄ

TRE VOCI ZAŚPIEWAJĄ NAD BRDĄ
Zobacz więcej zdjęć »
Zespół trzech polskich tenorów TRE VOCI wystąpi w Bydgoszczy w ramach letniego cyklu koncertów Rzeka Muzyki, który jest organizowany w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brdą.
Jest to propozycja dla turystów oraz mieszkańców miasta, którzy na nowo mogą odkrywać uroki zarówno muzyki klasycznej, jak i niebanalnej scenerii miejscowości. 

Podczas wydarzeń na scenie występują muzycy, prezentując niekiedy zupełnie inne spojrzenie na powagę tzw. „kultury wysokiej”. W roku 2017 w czasie miesięcy wakacyjnych, podczas cotygodniowych niedzielnych spotkań, odbędzie się 9 występów na scenie zbudowanej na Brdzie. Uzupełnieniem cyklu Rzeka Muzyki będzie 5 koncertów Rzeki Muzyki Młodych skierowanych do młodego odbiorcy i przez młodych artystów realizowany.

30 lipca o godzinie 19:00 wystąpi trio najbardziej znanych polskich tenorów. TRE VOCI zaprezentuje różnorodny program, złożony z największych przebojów muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takich jak Nessun Dorma, You raise me up, Tango Roxanne, czy Mambo Italiano.

To dla nas ogromne wyróżnienie i radość, że możemy wystąpić na tak pięknej scenie i w ramach tego właśnie cyklu. Mamy nadzieję zarazić zgromadzoną publiczność naszą wrażliwością, pozytywną energią i pokazać nową odsłonę śpiewu operowego we współczesnym wydaniu, łącząc go z przeróżnymi gatunkami muzyki” – mówi Miłosz Gałaj, jeden z trzech tenorów.

Rzeka Muzyki na stałe wpisała się już w wakacyjny kalendarz wydarzeń. Dzięki temu, Bydgoszcz kojarzona jest jako Miasto Muzyki na Wodzie, natomiast publiczność może spodziewać się zawsze dużych wrażeń podczas koncertów nad Brdą. Kolejne muzyczne spotkania już w lipcu.

Zespoł trzech tenorów TRE VOCI w składzie Voytek Soko-Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, powstał w 2015 roku. Debiutowali u boku Pierwszej Damy Opereki i Musicalu - Grażyny Brodzińskiej. Na zaproszenie Polonii amerykańskiej wystąpili w Copernicus Center w Chicago. Koncertują na najważniejszych estradach w Polsce i Europie. Występują gościnnie w programach muzycznych m.in. "Jaka to melodia". W swych koncertach łączą śpiew klasyczny z różnymi gatunkami muzyki, wpisując się w nurt muzyki crossoverowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolina@magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »