Technologie » Telekomunikacja

Treecon – technologia nie musi kosztować majątek

Treecon – technologia nie musi kosztować majątek
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Treecon powiększa swoje wpływy na polskim rynku telefonów komórkowych. Z całą pewnością główną tego przyczyną jest udostępnienie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w atrakcyjnej cenie.

Treecon proponuje aparaty w pełni dostosowane do aktualnych trendów obecnych w zaawansowanej telefonii komórkowej. Oprócz tradycyjnych już funkcji użytkowych typu aparat fotograficzny czy Bluetooth Treecon dostarcza użytkownikom szereg nowatorskich i wygodnych zarazem narzędzi wykorzystywanych w życiu codziennym, pracy czy zabawie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Producent, mając na względzie zróżnicowane wymagania swoich klientów, wyposażył swoje modele, między innymi, w możliwość korzystania z innych mediów jak np. Internet, telewizja, przenoszenie plików oraz dzielenie się łącznością bezprzewodową. Posiadacze telefonów Treecon w pełni doceniają działanie funkcji Dual SIM, która umożliwia korzystanie z dwóch kart w ramach jednego telefonu. Opcja ta rozwiązuje na przykład problem osobnego telefonu prywatnego i służbowego. Na uwagę zasługuje także funkcja „shake", zapewniająca interakcję między użytkownikiem a oprogramowaniem czy opcja przełączania orientacji ekranu na poziomą np. podczas oglądania filmu. Więcej informacji na temat zastosowanych rozwiązań technologicznych można znaleźć na stronie www.treecon.pl.

Obecnie telefony Treecon dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej w 11 sklepach, miedzy innymi, w Okazjoneo.pl, FaB czy JakBest. Producent zapewnia jednak, że liczba punktów sprzedaży sukcesywnie się zwiększa i liczy na kolejne sklepy, które niebawem dołączą do listy odbiorców. Proces zakupowy odbywa się szybko i sprawnie. Klienci mają możliwość stałego kontaktu z doradcą handlowym oraz technicznym, dysponującym szeroką wiedzą na temat oferowanych modeli. W trosce o minimalne zaangażowanie klientów Treecon zapewnia 24-miesięczną gwarancję door-to-door oraz serwis pogwarancyjny, dzięki czemu klient może naprawić swój telefon w firmowym serwisie nawet po wyczerpaniu dwuletniej gwarancji. Sugerowane ceny modeli dostosowane są do zasobności portfela szerokiej grupy nabywców i wahają się w granicach od 200 do 1000 złotych.

Aktualnie w portfolio Treecon dostępnych jest osiem modeli telefonów:

  • Treecon V200
  • Treecon C670
  • Treecon T1000
  • Treecon i9
  • Treecon V709
  • Treecon H806
  • Treecon V908

Telefony Treecon znajdują swoich nabywców wśród miłośników najnowszych technologii, dla których telefon nie jest jedynie kolejnym gadżetem, ale także sprzętem pełni użytkowym. Wśród innych producentów telefonów komórkowych Treecon jawi się jako atrakcyjna marka alternatywna oferująca dobrą jakość za rozsądną kwotę. Jak zapewnia przedstawiciel marki pan Dariusz Kamieniak - Treecon pragnie dostarczać najnowszych technologii w możliwie najniższej cenie przy zachowaniu pewności działania oraz pełnej gwarancji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkunysz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »