Rozrywka i wypoczynek » Sport

Trening medialny przed galą DSF Kickboxing Challenge odbędzie się w Wola Parku

Trening medialny przed galą DSF Kickboxing Challenge odbędzie się w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy wtorek tj. 21 marca o godzinie 17:30 w Wola Parku odbędzie się trening medialny przed galą DSF Kickboxing Challenge 9. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi kickboxerzy w Polsce.

Wydarzenie w Wola Parku jest promocją gali DSF Kickboxing Challenge 9, która odbędzie się 31 marca w Warszawie. W otwartym treningu w Centrum próbkę swoich umiejętności zaprezentują najwięksi bohaterowie zbliżającej się gali: Klimiuk, Parcheta, Rajewski, Broton, Lodzik, Raszewska, Ruta, Godzina, Gierzynski, „Juras”, Wichowski. Po treningu fani będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy wziąć autograf od sportowych idoli. Dodatkowo będzie można wygrać bilety na galę.

Trening w Wola Parku odbędzie się na Patio przy głównym wejściu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »