Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Trenuj z Ewą Chodakowską w Zielonych Arkadach

Trenuj z Ewą Chodakowską w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Początek wiosny w największym centrum handlowym w regionie zapowiada się naprawdę gorąco!

I to dosłownie, bo nikt nie rozgrzewa tak mocno, jak królowa polskiego fitnessu Ewa Chodakowska. Już 17 marca znana propagatorka aktywnego stylu życia odwiedzi Zielone Arkady, żeby poprowadzić trening. Takich zajęć nie można sobie odpuścić!

Warsztaty z Ewą Chodakowską odbywają się w ramach Be Active Tour powered by Nałęczowianka.  Cykl zajęć powstał po to, żeby zachęcić Polki i Polaków do aktywności fizycznej. W ramach szóstej edycji fitnessowego tournée, Ewa Chodakowska z ekipą Be Active Team zawita do szesnastu miast. Na tej mapie nie mogło zabraknąć Bydgoszczy. W Zielonych Arkadach regularnie organizujemy akcje sportowe. W poprzednich latach odwiedzający nasze Centrum mogli wziąć udział m.in. w treningu z Robertem Burneiką i Natalią Gacką, spróbować swoich sił na szklanym korcie do squasha czy wspólnie pobić światowy rekord Guinessa w kalistenice. Trening z Ewą Chodakowską w ramach Be Active Tour doskonale wpisuje się w nasze cele propagowania mody na sport i aktywnego stylu życia – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz.

Spotkanie fitness w najbliższą sobotę rozpocznie się rozgrzewką, którą poprowadzi Piotr Karwat. Wszystko po to, by jak najlepiej rozgrzać i przygotować mięśnie uczestników na część główną wydarzenia z udziałem Ewy Chodakowskiej i trenerów Be Active Team, m.in. Tomka Choińskiego, Lefterisa Kavoukisa, Pawła Kołodzieja czy Dawida Krakowiaka. W warsztatach weźmie udział łącznie ok. 100 osób. Wejściówki na treningi będzie można wygrać w konkursie prowadzonym na fanpage’u Zielonych Arkad na Facebooku. Osoby, które zdobędą zaproszenie będą miały okazję uczestniczyć w kilku różnych profesjonalnych treningach i na własnej skórze poczuć wiosenny zastrzyk energii – dodaje Ewa Krassowska.

Podczas Be Active Tour powered by Nałęczowianka obecny będzie również dietetyk, Marta Kielak z Be Active Team, która zaprosi na konsultacje dotyczące spożywania wody w trakcie treningu i udzieli porad dietetycznych. Dokona też pomiarów określających formę zdrowotną badanej osoby. Na warsztaty wystarczy zabrać matę do ćwiczeń, mały ręcznik, sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness i strój sportowy. Wodę zapewni Nałęczowianka, a kolorowo motywować i inspirować będzie strefa NeoNail, w której wszystkie Panie będą miały szansę odkryć tajniki manicure hybrydowego, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a także skorzystać ze strefy testów i foto. 

Plan wydarzenia:

10:00-11:30 Rejestracja uczestników

11:30-12:00 Rozgrzewka z Piotrem Karwatem

12:05-13:05 Trening z Ewą Chodakowską i power speech       

13:10-13:55 Trening „Selekcja” z Natalią Rybarczyk i Pawłem Kołodziejem

14:00-14:25 Prelekcja dietetyka Be Active: Marta Kielak

14:30-15:30 Trening z Lefterisem Kavoukisem

15:35-16:25 Trening z Tomkiem Choińskim

16:30-17:30 Zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active  

 

Wiosenny zastrzyk pozytywnej energii będzie można poczuć w Zielonych Arkadach już 17 marca, na Placu Eventowym, w godzinach 10:30 – 17:30.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (1)

  • avatar
    ~kartel 2018-03-16 12:52:35

    fajna rzecz, a potem na masaż https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-masaz/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »