Firma » Biznes

Triple PR wspiera wizerunkowo Laboratorium Kosmetyczne Floslek

Laboratorium Kosmetyczne Floslek przedłużyło kontrakt z Agencją Triple PR. Agencja jest odpowiedzialna za działania PR dla całego portfolio firmy, w tym dla produktów marki Floslek Pharma.

Triple PR  odpowiada za przygotowanie i implementację strategii komunikacji, a także za Media Relations, prowadzenie profilu na Facebooku oraz doradztwo wizerunkowe. Agencja realizuje również akcję edukacyjną „Dekalog Zdrowej Skóry” dla marki Floslek Pharma.

Projekt prowadzi Anna Zając, Senior Account Manager.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest producentem ponad 200 preparatów kosmetycznych, które są dostępne w aptekach, drogeriach i zielarniach na terenie całego kraju oraz sklepie internetowym. Firma za główny cel obrała sobie produkcję bezpiecznych i wysokiej jakości preparatów kosmetycznych. FLOSLEK na pierwszym miejscu stawia realizację potrzeb i oczekiwań klientów – zdecydowanych, wymagających i nowoczesnych kobiet.

Agencja Triple PR świadczy kompleksowe usługi public relations zarówno z zakresu Brand PR, jak i PR korporacyjnego. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym, działaniach Media Relations oraz budowaniem wizerunku marek w Internecie. W portfolio Agencji znajdują się m.in. Komandor, Vinderen, C-date.pl, Monster Worldwide Polska, HRS.pl, Ringier Axel Springer, Ergo International (marka Villa Italia), Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Lubię to – Social Media Agency, mail-media, Krajowa Unia Producentów Soków oraz Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

www.floslek.pl

www.triplepr.pl

Kontakt dla mediów:

 

Agata Górnicka
Triple PR

22 216 54 20

+48 601 542 502

agata.gornicka@triplepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FLOSLEK
http://floslek.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »