Rozrywka i wypoczynek » Sport

Trójmiejskie hotele będą konkurować na boisku podczas Hotels Cup

Już 7 kwietnia w AWFIS w Gdańsku odbędzie się turniej piłki nożnej Hotels Cup – wydarzenie integrujące trójmiejskie środowisko hotelarskie. W wydarzeniu weźmie udział 13 drużyn reprezentujących hotele z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, a także 2 ekipy sponsorów turnieju.

Trójmiasto to jedna z najważniejszych destynacji turystycznych w Polsce. Gdańsk, Gdynia i Sopot oferują moc atrakcji – od wyjątkowej architektury, poprzez ciekawe zabytki, aż po bliskość malowniczych plaż. Nic więc dziwnego, że w Trójmieście od wielu lat prężnie rozwija się branża hotelarska. Tutejsza baza noclegowa jest bogata i zróżnicowana. Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej liczbie hoteli walczące o klienta obiekty niechętnie będą angażować się we wspólne przedsięwzięcia. Hotels Cup udowadnia, że jest inaczej, i że w branży hotelarskiej nie ma miejsca na niezdrową konkurencję. Wręcz przeciwnie! Pokazuje, że trójmiejskie hotele tworzą jedną, wielką rodzinę. To nie powstrzyma ich jednak przed zaciętą walką – ale tylko na boisku piłkarskim.


Już 7 kwietnia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku odbędzie się turniej, w którym weźmie udział 13 drużyn reprezentujących trójmiejskie obiekty hotelowe. Rozgrywki będą odbywały się w godzinach 10:00-17:00. Gdańsk będą reprezentowały ekipy piłkarskie z: Hotelu Number One, Hotelu PURO, Hotelu Almond, Hotelu Scandic, Focus Hotels, Artis Loft Hotel, Qubus Hotel, hoteli Radisson Blu Hotel i Radisson Hotel & Suites (które wystawią wspólną drużynę) oraz Mercure Gdansk Stare Miasto i Novotel Gdansk Centrum (które na murawie także wystąpią wspólnie). Sofitel Grand i Hotel Sopot z dumą będą reprezentować Sopot. Gdynianie z pewnością będą kibicowali natomiast Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront – jedynej drużynie z Gdyni, ale za to reprezentowanej przez 2 składy. W imprezie wezmą także udział 2 ekipy wystawione przez partnerów wydarzenia – Profitroom oraz Ekoncept.


Organizatorami wydarzenia są Łukasz Pawlina, Krzysztof Ratka oraz Karol Ratka, służbowo związani z trójmiejskimi obiektami hotelowymi. Jak przyznają pomysłodawcy przedsięwzięcia, turniej zrodził się z pasji do piłki nożnej oraz hotelarstwa.


Hotel to dla nas swego rodzaju klub piłkarski, gdzie wszyscy mamy określone role i każdy codziennie pracuje, aby podnosić swój poziom. Tak w drużynie piłkarskiej, jak i w hotelu, jednostka - nawet gwiazda światowego formatu, nie osiągnie wiele bez wsparcia i poświęcenia całego zespołu. Turniej ma na celu integrację środowiska hotelarskiego. Jesteśmy pewni, że dzięki takim mniej oficjalnym spotkaniom zbudujemy wspólną drużynę, która będzie się dzielić pasją do hotelarstwa i która będzie grała wspólnie do jednej bramki!” – mówi Łukasz Pawlina, jeden z organizatorów wydarzenia oraz Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w gdańskim Hotelu Number One.


Hotels Cup to okazja do ciekawego spędzenia czasu dla całej rodziny. Oprócz piłkarskich emocji, impreza dostarczy szeregu innych atrakcji. Kibice będą mogli skosztować smakołyków serwowanych z food trucków, wziąć udział w konkursach czy zagrać w football dart. Przewidziano także zabawy dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.
Sponsorami wydarzenia są: Profitroom, Ekoncept, Hotel Number One, S-klasa Taxi oraz Ostromecko. Do grona partnerów dołączyli: Green Club Gdańsk, Skate Arena Gdańsk, Con Giardino, Dos Amigos Rumia, Gdańska Organizacja Turystyczna. Imprezę objął patronatem medialnym miesięcznik Hotelarz.


Więcej informacji o turnieju znajduje się na www.facebook.com/Hotels-Cup-386346061919612/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »