Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Trop Shop w Bonarka City Center

Trop Shop w Bonarka City Center
Zobacz więcej zdjęć »
9 lipca startuje pierwszy tydzień multimedialnej zabawy przygotowanej przez Bonarka City Center. Trop Shop to wakacyjna zabawa dla miłośników zakupów. Ci najszybsi i najlepiej zorientowani w topografii centrum handlowego mają szansę na wytropienie atrakcyjnych nagród

Trop Shop jest prostą zabawą polegającą na dopasowaniu nazwy sklepu do jego lokalizacji na mapie Bonarka City Center. Stali klienci centrum nie powinni mieć z tym zadaniem większych problemów. Osoby, które wykażą się najlepszym refleksem i nieomylnością, a tym samym zdobędą najwięcej punktów w grze otrzymają nagrody – bony na zakupy o wartości od 300 do 100 PLN.

Aplikacja dostępna jest profilu Bonarki, w serwisie społecznściowym Facebook.com (www.facebok.com/BonarkaCityCenter), tam również znajduje się pełen regulamin konkursu.

Gra odbywać się będzie w trzech tygodniowych cyklach. Pierwsza runda rusza już 9 lipca. Nie czekaj – Trop Shop!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »