Firma » Biznes

Truffle 100: Sage wśród liderów europejskiego rynku oprogramowania

Prestiżowy ranking Truffle 100 zaliczył brytyjską firmę Sage do grona 3 największych europejskich producentów oprogramowania. W Polsce Sage także umacnia swoją pozycję. 8 listopada spółka odebrała nagrodę Najlepszy Partner w Biznesie, przyznawaną przez miesięcznik Home&Market.

Ranking Truffle 100 co roku analizuje i klasyfikuje 100 największych dostawców oprogramowania w Europie. Głównym kryterium oceny rankingu są przychody firm z tytułu sprzedaży programów komputerowych. Brytyjska firma Sage, z wynikiem 1 563,8 mln Euro (sprzedaż oprogramowania w 2010 r.), uplasowała się na 3 pozycji w najnowszym zestawieniu.


Truffle 100 publikuje także całkowity poziom przychodów dostawców. W tej kategorii Sage, z jeszcze wyższym wynikiem 1 688,4 mln Euro, zajmuje drugą pozycję. Pełne tegoroczne zestawienie Truffle 100 znajduje się pod adresem: www.truffle100.com/2011/ranking.php.

W Polsce Sage jest liderem producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie wykorzystywanego przez sektor MSP. Wyniki za rok obrachunkowy zakończony we wrześniu 2011, spółka podaw połowie grudnia br.  W I półroczu finansowym w Polsce spółka Sage zanotowała obroty na poziomie 47 mln złotych. Działania Sage w Polsce docenione zostały przez redakcję miesięcznika Home&Market, który8 listopada wręczył spółce nagrodę Najlepszy Partner w Biznesie. Redakcja magazynu, motywując swoją decyzję, pokreśliła innowacyjność i zasięg Sage - nagrodę przyznano bowiem za dostarczanie polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami.


„Sage konsekwentnie rozwija ofertę produktową w Polsce, tak by zapewnić oprogramowanie do zarządzania dla szerokiego rynku. Obecnie mamy gotowe rozwiązania: linie produktowe dla mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw, a od maja br po wprowadzeniu na rynek systemu Sage ERP X3, także dla większych organizacji. Poza tym, dajemy duże możliwości w zakresie wdrażania rozwiązań indywidualnych pod kątem specyficznych potrzeb klientów. Z roku na rok rośnie liczba firm, które korzystają z naszych rozwiązań. Baza klientów zawiera ponad 66 tys. firm i organizacji" - wyjaśnia Piotr Durski, PR Manager w Sage sp. z o.o.

O firmie Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora MSP w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc - należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. 

Oferta firmy obejmuje System Zarządzania Forte - zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw - oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!. Od 17 maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 - globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sage
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »