Dom » Budownictwo

Trwały montaż drewnianych trepów

Trwały montaż drewnianych trepów
Zobacz więcej zdjęć »
Schody są skomplikowaną konstrukcją, a ich wykonanie wymaga dużej precyzji i zastosowania odpowiednich materiałów na każdym etapie prac. Solidny i wygodny montaż drewnianych trepów na schodach wewnętrznych zagwarantuje nam klej piankowy Soudabond Easy z aplikatorem Genius Gun.

Chociaż schody pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną, umożliwiając komunikację między kondygnacjami budynku, to niewątpliwie stanowią one ważny element dekoracyjny, w szczególności wtedy, gdy wkomponowane są w otwartą przestrzeń dzienną. Dobry projekt schodów wymaga podjęcia szeregu decyzji, a jedną z kluczowych kwestii jest dobór materiału wykończeniowego. Stopnie schodów wewnętrznych chętnie wykładane są drewnem, które bardzo dobrze wpisuje się w różne style aranżacji i kreuje atmosferę domowego ciepła. Przy montażu drewnianych trepów na schodach wewnętrznych doskonale sprawdzi się oferowany przez firmę Soudal klej budowlany Soudabond Easy z aplikatorem Genius Gun. Klej ten dostępny jest również w wersji pistoletowej (Soudabond Easy) oraz błyskawicznej (Soudabond Turbo).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Soudabond Easy z aplikatorem Genius Gun jest gotowy do użycia i łatwy w aplikacji. Genius Gun to wygodny i pewny uchwyt, który pozwala dokładnie kontrolować ilość kleju wypuszczanego z puszki oraz szybkość aplikacji. W ten sposób radykalnie ograniczymy zbędne naddatki kleju wymagające obcięcia. Aplikator skonstruowany jest w taki sposób, że klej możemy dozować nawet jedną ręką, dzięki czemu zachowamy stabilną pozycję w sytuacji, w której potrzebna jest asekuracja. Ponadto pracę będziemy mogli przerwać i wznowić praktycznie w każdym momencie, ponieważ zawór puszki nie skleja się i nie blokuje.

Soudabond Easy z aplikatorem Genius Gun ma perfekcyjną przyczepność do typowych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, nie wymaga specjalnego gruntowania podłoża i w razie potrzeby daje się malować po utwardzeniu spoiny. Jest to klej wysokowydajny i szybkoschnący, dalszą obróbkę mocowanych elementów będziemy mogli rozpocząć już po 60 minutach od aplikacji.

Istotną zaletą kleju Soudabond Easy Genius Gun jest bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Z powodzeniem możemy go użyć np. do mocowania parapetów, listew i różnych elementów dekoracyjnych, do klejenia płyt i paneli izolacyjnych, a także do murowaniu ścianek działowych, przepierzeń czy ekranów. Więcej inspiracji i podpowiedzi dotyczących wykorzystania klejów Soudabond można znaleźć na koncie firmy Soudal (@polubisz_remont) na Instagramie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »