Moda » Obuwie

Trygon Sport otwarty w Wola Parku

Trygon Sport otwarty w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Grono najemców Wola Parku powiększyło się o znaną markę oferującą obuwie, odzież sportową i casualową dedykowaną kobietom, mężczyznom i dzieciom - Trygon Sport. Sklep w Wola Parku zajął powierzchnię blisko 95 mkw.

 

Trygon Sport funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat i jest wciąż rozwijającą się siecią sklepów z markowymi butami i ubraniami. Sukcesywnie zwiększa liczbę multibrandowych salonów stacjonarnych. Kadrę Trygon Sport w Wola Parku tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, dzięki czemu Klienci otrzymają na miejscu fachową pomoc i poradę podczas zakupów.

 

Trygon Sport dostarcza Klientom produkty markowe, najwyższej jakości od globalnych producentów i liderów na rynku m.in.: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance. W kolekcjach znajdują się obuwie i odzież na każdą porę roku oraz produkty odpowiednie do uprawiania różnych sportów.

 

Aktualnie firma posiada 18 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w centrach handlowych w kilkunastu miastach polski.

 

Sklep w Wola Parku znajduje się na 1 piętrze, w okolicach salonu House.

 

W Wola Parku odzież sportową i obuwie oferują również m.in. 4f, City Sport, Go Sport i Foot Locker.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »