Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Trzy premierowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze” w Romance TV!

Trzy premierowe filmy z serii „Gabinet z widokiem na morze” w Romance TV!
Zobacz więcej zdjęć »
Od 28 kwietnia w trzy kolejne niedziele fani Nory Kaminski będą mogli przenieść się do malowniczej Rugii aby śledzić przygody głównej bohaterki. Premiery aż trzech najnowszych filmów serii „Gabinet z widokiem na morze” Romance TV pokaże 28 kwietnia oraz 5 i 12 maja, zawsze o godz. 20:00.

Gabinet z widokiem na morze to jedna z najpopularniejszych serii filmowych jaka zagościła w Romance TV w ostatnich latach. Premierowe filmy z tej serii obyczajowej będzie można zobaczyć na antenie stacji w trzy kolejne niedziele, 28 kwietnia, 5 i 12 maja o godz. 20:00. Tym razem Nora Kaminski będzie musiała zająć się bardzo poważnymi przypadkami pacjentów, gdzie ważna jest nie tylko wiedza medyczna ale i ogromna empatia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii” – 28 kwietnia, godz. 20:00

Podczas rejsu statkiem jego kapitan traci przytomność. Nora Kaminski udziela mu pierwszej pomocy. Nora namawia kapitana na dokładne badania. Niestety okazuje się, że jej pacjent cierpi na nowotwór. Oprócz kłopotów ze zdrowiem ma również problemy osobiste. Julia, jego siostra, zarzuca mu, że zaniedbywał niedawno zmarłą matkę.

„Gabinet z widokiem na morze – Śpiąca Królewna” – 5 maja, godz. 20:00

Lea, niezwykle utalentowana, transpłciowa baletnica, wyraźnie daje do zrozumienia, że nie jest już Leonem, ale jej trenerka nie pozwala jej zatańczyć roli królewny. Lea, po swoim coming-oucie, musi walczyć z wykluczeniem. Nora opatruje Leę po wypadku i zauważa, że dziewczynka ma na skórze nie tylko otarcia i zadrapania…

„Gabinet z widokiem na morze – Zawrót głowy” – 12 maja, godz. 20:00

Położna Claudia Koserow ma tyle pracy, że zaniedbuje swojego męża i jego chorą matkę. Oboje mają do niej o to pretensje. Przy którymś z porodów Claudia ma zawroty głowy, ale pracuje dalej, jakby się nic nie stało. Kiedy zdarza się to po raz drugi, Nora Kaminski zaczyna się poważnie martwić. Co dzieje się z Claudią?

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »