Dom » Budownictwo

Trzymają mocniej i dłużej

Trzymają mocniej i dłużej
Zobacz więcej zdjęć »
STANLEY® wprowadza nową gamę ścisków stolarskich do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Ich stalowa,wzmocniona nylonem konstrukcja, utrzyma wszystko z siłą aż 270 kg. Pozwala to na pewny zacisk i bezpieczną pracę.

Ściski są podstawową pomocą do pracy z drewnem –przytrzymują cięte elementy lub unieruchamiają je podczas klejenia. Każdy warsztat, czy profesjonalny, czy przydomowy po prostu musi je mieć.Najlepiej, gdy będą to nowe, powleczone nylonem, metalowe ściski STANLEY®. Są one nie tylko 24% bardziej wytrzymałeod poprzednich modeli, ale osiągają także dłuższy czas pracy, co potwierdziły 24-godzinne testy przeprowadzone w warunkach warsztatowych.

Nowe ściskiSTANLEY® zostały wykonane zwysokogatunkowej stali, która zapewnia siłę zaciskuaż do 270 kg.Ich „kręgosłupem” jest stalowy dwuteownik pozwalający na zmianę szerokości ścisku. Żeberkowana, nylonowa powłokaodpowiada natomiast za utrzymanie jednolitegoobciążenia podczas długotrwałej pracy.Urządzenia posiadają ergonomiczny, odlewany spust dla łatwego uwolnienia zacisku oraz odwracalne szczęki do rozpierania materiału. Zależnie od powierzchni można w nich użyć wymiennych, miękkich lub twardych klocków szczękowych. Zabezpieczają one obrabiany przedmiot, a ich rowkowana powierzchnia zapewnia doskonałe przyleganie i pewny chwyt nawet w przypadku nieregularnych kształtów, takich jak kołki.

STANLEY®proponuje nam kilka modeli tego narzędzia, zależnie od wielkości elementów, które należy przytrzymać. Ściski Smallposiadają rozstaw do 110 mm, Medium od 150 mmdo 300 mm, Largeod 150 mm do 900 mma Extra Largeod 150 mmdo 1250 mm. Dwa ostatnie wyposażono w dodatkowe przyciski zapewniające błyskawiczne zwolnienie szczęk.Tak szerokie spektrum produktów odpowiada na różnorodne zadania, któremożna napotkać w warsztacie, niezależnie od tego czy wykonuje je profesjonalista, czy majsterkowicz.

Nowa gama ścisków STANLEY®będziedostępna w czwartym kwartale 2015 roku w renomowanych sklepach budowlanych w całym kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »