Rozrywka i wypoczynek » Sport

Trzypoziomowa strefa kibica w samym centrum Krakowa

Pierwszy mecz naszej drużyny narodowej podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej wzbudził ogromne emocje. Mieszkańcy Krakowa oglądali go w strefie kibica powstałej w Galerii Krakowskiej, która rozrosła się na wszystkie trzy poziomy Galerii.

Kolejne spotkania Polaków, jak i zmagania wszystkich innych drużyn grających podczas Mundialu również będą wyświetlane na dużym ekranie w największej galerii w centrum Krakowa.

Przed reprezentacją Polski kolejny mecz na Mundialu – tym razem naszym rywalem jest reprezentacja Kolumbii. Transmisję meczu będzie można zobaczyć na dużym ekranie w Galerii Krakowskiej. Emocje w naszej strefie kibica były ogromne
i przeniosły się na wszystkie poziomy Galerii. Wszyscy trzymamy kciuki za naszą drużynę – nie tylko przed telebimami – nasza fasada świeci się na biało-czerwono przy każdym meczu polskiej reprezentacji –
mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej. 

Powstała w Hali Grodzkiej strefa kibica jest nie tylko okazją do wspólnego kibicowania, ale także do spotkania
z prawdziwą historią. W czasie trwania Mundialu można zobaczyć wystawę fotograficzną „W kadrze Marka” autorstwa Marka Wielgusa – prawdziwej legendy sportowego dziennikarstwa: byłego współpracownika tygodnika „Sportowiec”, wydawcy pisma sportowego „Mecz” oraz byłego wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Wystawa „W kadrze Marka” to ok. 70 wyjątkowych fotografii
z czterech Mundiali. Na zdjęciach można zobaczyć najwybitniejszych polskich zawodników i trenerów, a obok nich gwiazdy światowego futbolu. Wystawie towarzyszą krótkie eseje autorstwa Stefana Szczepłka, dzięki którym oglądający zgłębią historie dotyczące znajdujących się na zdjęciach osób i wydarzeń uchwyconych na przestrzeni lat przez śp. Marka Wielgusa.
 

Pokazy meczów 32 drużyn z całego świata można oglądać na żywo w strefie kibica zlokalizowanej w Hali Grodzkiej w Galerii Krakowskiej (poziom -1). Sportowy duch udzieli się tam również dzięki wystawie
„W kadrze Marka”, która będzie prezentowana do 15 lipca.
 

Godziny otwarcia strefy:

21-24 czerwca  13:00-22:00  

25-28 czerwca 15:00-22:00   

30 czerwca – 3 lipca 15:00-22:00      

6-7 lipca 15:00-22:00

10-11 lipca 19:00-22:00        

14 lipca – 15:00-18:00          

15 lipca – 16:00-19:00 

Więcej informacji udziela:

informacja@galeriakrakowska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »