Rozrywka i wypoczynek » Gry

TURNIEJ BAKUGAN Cartoon Network już 9 kwietnia w Centrum Handlowym Janki!

TURNIEJ BAKUGAN Cartoon Network już 9 kwietnia w Centrum Handlowym Janki!
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 9 kwietnia do Janek k. Warszawy zawita TURNIEJU BAKUGAN Cartoon Network. W trakcie imprezy fani przygód Wojowników Bakugan będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat serii i przetestować opracowane przez siebie strategie gry.

TURNIEJ BAKUGAN to cykl otwartych imprez dla dzieci związanych z uwielbianym przez widzów Cartoon Network animowanym serialem Bakugan oraz inspirowaną nim grą strategiczną. TURNIEJ ruszył niedługo po premierze nowej serii Bakugana pt. Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii, którą można oglądać w Cartoon Network od 25 marca, od poniedziałku do piątku o 16:25.

Turniej Bakugan odbędzie się w sobotę 9 kwietnia w Centrum Handlowym Janki w Jankach k. Warszawy. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zmierzyć się z innymi fanami serii w doskonałej grze strategicznej rozgrywanej na specjalnych Arenach Walki Bakugan. Dodatkowo każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu odpowiadając na pytania na temat Bakuganów i ich świata. Ponadto w programie pokaz odcinków najnowszej serii Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii. Kolejny turniej odbędzie się w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu (16 kwietnia).

Seria Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii jest kontynuacją przygód bohaterów znanych dzieciom z kreskówek Bakugan Młodzi Wojownicy i Bakugan: Nowa Vestroja.

W najnowszej odsłonie Dan, Marucho i Shun wpadają w sam środek wojny między dwiema frakcjami kosmitów z innego wymiaru. Będą musieli pomóc pokonać wojowników Dwunastu Zakonów, którzy zaatakowali spokojną planetę Neathię, a teraz kierują swoje zainteresowanie w kierunku Ziemi. Chcą najechać planetę przechodząc przez wirtualną rzeczywistość BakuPrzestrzeni. Aby przeszkodzić złym Gundalianom z Dwunastu Zakonów, Dan i chłopcy muszą sprzymierzyć się z trzema nowymi wojownikami: pochodzącą z Neathi, Fabią, człowiekiem Jake’iem i Gundalianem Renem.

Wstęp na TURNIEJ BAKUGAN jest bezpłatny.


Partnerami Turnieju Bakugan Cartoon Network są: ELC, wydawca Magazynu Bakugan Media Service Zawada, Cobi, Trefl, ST Majewski/ Unipap, Dystrybutor serialu Bakugan na DVD Galapagos Films, Real, Centrum Handlowe Rondo w Bydgoszczy, Centrum Handlowe Janki w Jankach k. Warszawy, Centrum Handlowe Platan w Zabrzu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »