Technologie » Komputery

Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami

Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 - największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji.

Kolejna edycja turnieju Evolution Championship Series 2015 - największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, obfitowała w niesamowite emocje oraz niespodziewane zwroty akcji. Drugie miejsce w turnieju Ultra Street Fighter 4 przypadło zawodnikowi Bruce „GamerBee” Hsiang należącemu do teamu Avermedia.

EVO 2015 rozgrywało się w Las Vegas, gdzie można było spotkać tysiące widzów i graczy z całego świata, rywalizujących w takie tytuły jak Ultra Street Fighter 4, Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Mortal Kombat X, Guilty Gear Xrd -SIGN, Killer Instinct, Persona 4 Arena Ultimax czy Super Smash Bros.

Największą atrakcją całego wydarzenia był turniej Ultra Street Fighter 4. Japończyk Yusuke Momochi pokonał Bruce'a „GamerBee” Hsianga z Tajwanu reprezentującego firmę Avermedia w dramatycznym finale. Emocje spotęgowało niespodziewane rozłączenie kontrolera.

W drugiej rundzie ostatniego meczu, dżojstik Momochiego utracił połączenie, co skutkowało zatrzymaniem pojedynku. Momochi w tym momencie prowadził i znakomicie sobie radził, jednakże ze względu na restrykcyjny regulamin musiał poddać rundę.

O wygranej zadecydowała trzecia ostatnia runda. Yusuke Momochi zaopatrzony w nowy kontroler pokonał swojego przeciwnika i zdobył tytuł.

Mimo, iż GamerBee przegrał, to dzięki swojej fantastycznej postawie zdobył drugą pozycję w całym turnieju i co najważniejsze kwalifikację do mistrzostw świata Capcom Cup 2015. Serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej niesamowitych wyników.

 

O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów multimedialnych do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej, jakości i w przystępnych cenach.

www.avermedia.eu/pl

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki
tel. 666 879 779
piotr.poniecki@entrymedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »