Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Turniej „Trafiony, zakupiony” – zgłoszenia jeszcze do końca tygodnia

Wielkimi krokami zbliża się w Porcie Łódź wielka bitwa morska na statki. Turniej „Trafiony, zakupiony”, w którym w rolę okrętów wcielą się meble IKEA, odbędzie się w dniach 17 – 19 czerwca. Na wszystkich uczestników czekają gwarantowane upominki, a zgłoszenia do Turnieju potrwają do 13 czerwca.

To już ostatnie dni, kiedy można zgłaszać się do Turnieju organizowanego w Porcie Łódź w dniach 17 – 19 czerwca. Gramy dla Domu Samotnej Matki, który otrzyma zarówno meble biorące udział w zabawie, jak i kartę na zakupy w IKEA na kwotę 3 tys. zł. W Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) na czas Turnieju pojawi się ogromna plansza do gry „w statki”, a w roli samych okrętów wystąpią meble IKEA. Meble nie będą przypadkowe, konkretne pozycje zostały wybrane przez przedstawicieli Domu Samotnej Matki w Łodzi. Po zakończeniu rozgrywek zostaną przekazane do Ośrodka jako wyposażenie pokoi terapeutycznych. 

Jak zgłosić się do Turnieju?

1.    Poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:

http://bityl.pl/px2pM

2.    Poprzez media społecznościowe 

o   Zrób zdjęcie sobie lub całej swojej drużynie i wstaw je jako publiczny post na swój profil na Facebooku lub Instagramie

o   Oznacz Port Łódź, koniecznie opatrz zgłoszenie hashtagiem #grajipomagaj.

o   W opisie podaj, kto należy do Twojej drużyny i dlaczego to właśnie Wasz zespół powinien zostać wybrany do turnieju. 

Na zgłoszenia czekamy do 13 czerwca. Do wygrania karty podarunkowe na zakupy w IKEA:
I miejsce: 3 000 zł,
II miejsce: 2 000 zł,
III miejsce: 1 000 zł. 

Dodatkowo na każdą z drużyn biorących udział w turnieju czeka nagroda pocieszenia o wartości 50 zł od IKEA. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »