Kultura » Kultura
Turniej Yu-Gi-Oh! w Empik Silesia
„Yu-Gi-Oh!” to kultowa manga, która wyszła spod pióra Kazuki Takashiego. Z biegiem lat stała się jedną z najbardziej znanych gier karcianych wszechczasów. Teraz i ty możesz wziąć udział w porywającej rozgrywce – rzucaj zaklęcia, przyzywaj potwory, pokonaj swojego przeciwnika! Wszyscy chętni do spróbowania swoich sił w grze będą mogli zrobić to podczas specjalnego turnieju. Na jego uczestników będą czekać przygotowane zestawy kart oraz profesjonalni instruktorzy – nie trzeba więc martwić się o brak własnej talii lub znajomość zasad gry. Dodatkowo o godz. 14 zostanie rozegrany turniej, w którym do wygrania będą wyjątkowe nagrody.
Nadesłał:
jagoda.stula@empik.com
|
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Komentarze (0)