Kultura » Kultura
Turniej Yu-Gi-Oh! w Empik Silesia
„Yu-Gi-Oh!” to kultowa manga, która wyszła spod pióra Kazuki Takashiego. Z biegiem lat stała się jedną z najbardziej znanych gier karcianych wszechczasów. Teraz i ty możesz wziąć udział w porywającej rozgrywce – rzucaj zaklęcia, przyzywaj potwory, pokonaj swojego przeciwnika! Wszyscy chętni do spróbowania swoich sił w grze będą mogli zrobić to podczas specjalnego turnieju. Na jego uczestników będą czekać przygotowane zestawy kart oraz profesjonalni instruktorzy – nie trzeba więc martwić się o brak własnej talii lub znajomość zasad gry. Dodatkowo o godz. 14 zostanie rozegrany turniej, w którym do wygrania będą wyjątkowe nagrody.
Nadesłał:
jagoda.stula@empik.com
|
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)