Technologie » Komputery

@TV Belkin w roli głównej

@TV Belkin w roli głównej
Zobacz więcej zdjęć »
Tej jesieni w świetle fleszy błyszczy marka Belkin, która kolejny raz zaprezentowała innowacyjne urządzenie - @ TV, dzięki któremu ulubione programy czy filmy można oglądać w każdym miejscu na świecie. Wynalazek na miarę Oscara!

Pierwszy plan tej jesieni bezapelacyjnie należy do @ TV. Dlaczego? Rozbawi, zrelaksuje, wzruszy,  wyedukuje i to w dowolnym miejscu globu. Dzięki nowatorskiemu produktowi amerykańskiej marki Belkin, już nie trzeba siedzieć w domu przed telewizorem i czekać na ukochany teleturniej czy mecz piłki nożnej. Teraz można zabrać go ze sobą na wakacje, do metra czy do kawiarni. Jak korzystać z „przenośnej” telewizji?  @ TV jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Wystarczy podłączyć urządzenie do tunera telewizji kablowej lub satelitarnej, uruchomić zainstalowaną na samartonie lub tablecie aplikację i cieszyć się swoją telewizją w dowolnym miejscu. W domu programy transmitowane są przez sieć Wi-Fi, natomiast na zewnątrz przez Wi-Fi, 3G lub 4G.

@ TV szturmem wkroczyła na scenę nowinek technologicznych,  zamieniając urządzenie mobilne (iPhone, iPad, tablet Samsung czy laptop) także w niezwykły pilot do zdalnego sterowania. Dzięki Swipe Surf  kolejne kanały są przełączane dotykowo. Ulubione programy można oglądać na żywo, ale także urządzenie pozwala na nagranie ich, a następnie obejrzenie bez łączenia się z Internetem. W skrócie, kanały sterowane są za pomocą aplikacji @ TV z dowolnego urządzenia przenośnego.  Aplikacja @ TV działa na platformach Android i iOS dla tabletów i smartfonów oraz jest dostępna w AppStore  i w Android Play Store.

@ TV marki Belkin to prawdziwa gratka dla telemaniaków oraz osób, które lubią relaksować się, oglądając telewizję i filmy. Już nie trzeba czekać na „dalszy ciąg programu”, po prostu można go natychmiast obejrzeć. Gdzie? Na przykład na… czerwonym dywanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »