Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

TV cyfrowa, filmy… domowe centrum rozrywki w starszym telewizorze nawet za darmo!

TV cyfrowa, filmy… domowe centrum rozrywki w starszym telewizorze nawet za darmo!
Zobacz więcej zdjęć »
Bez nowego telewizora można oglądać kanały telewizji cyfrowej. W związku z pierwszymi wyłączeniami analogowego sygnału telewizyjnego w Polsce ruszył konkurs, w którym można wygrać dostęp do telewizji cyfrowej (DVBT) wraz z wszechstronnym centrum domowej rozrywki i darmowymi filmami w usłudze VOD.

Andrino Box Smart TV to dużo więcej niż tuner DVBT

Do całkowitego wyłączenia analogowego sygnału telewizji naziemnej zostało jeszcze ponad 260 dni. To nie oznacza jednak, że posiadacze starszych telewizorów bez tunerów DVBT nie mają się czym martwić. Pierwsze wyłączenia analogowego sygnału nastąpią już jutro, tj. 7 listopada 2012 w województwie Lubuskim.

Mieszkańcy Lubuskiego i całej Polski posiadający starsze telewizory nie muszą kupować nowych drogich odbiorników, by móc oglądać naziemną telewizje cyfrową. Wystarczy, że podłączą do telewizora urządzenie, które zastąpi nieobecny w nim tuner DVBT. Mogą oni jednak zyskać znacznie więcej niż kilkanaście kanałów telewizyjnych.

Wykorzystując wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny Andrino Box Smart TV stworzą swoje domowe centrum rozrywki typu plug & play – podłącz i pracuj. Urządzenie m.in. udostępnia i zarządza kanałami telewizji naziemnej i cyfrowej, platformą filmową w usłudze VoD (Andrino Play) i rozbudowaną bazą gier, muzyki oraz e-booków. Umożliwia przeglądanie zasobów Internetu – w tym również portali społecznościowych, poczty e-mail. Intuicyjne poruszanie się po menu urządzenia zapewnia nowatorski pilot z klawiaturą qwerty. Urządzenie wykorzystuje system operacyjny Android.

W związku z pierwszymi wyłączeniami sygnału analogowego naziemnej telewizji na profilu Andrino Play na Facebooku (http://www.facebook.com/andrinoplay.filmy.za.darmo) został zorganizowany konkurs, w którym można wygrać m.in. urządzenia Andrino Box Smart TV. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na trzy łatwe pytania.

Dostępna w Andrino Box Smart TV platforma filmowa Andrino Play umożliwia bezpłatne oglądanie ponad 500 filmów w usłudze wideo na żądanie (VoD). Zakładki w aplikacji są podzielone na kategorie tematyczne i gatunkowe: fabularne, seriale, dla dzieci, muzyczne, dokumentalne oraz rozrywkowe. Użytkownicy Andrino Play mogą w wygodny sposób wyszukiwać i sortować filmy, a także tworzyć własne listy ulubionych tytułów. Dzięki funkcji zapisu ostatniej sekwencji otrzymują możliwość łatwego powrotu do momentu, w którym przerwali oglądanie filmu.

Istnieje również mobilna wersja platformy filmowej Andrino Play 3G dla Samsung dostępna w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android 2.3 i w wersjach wyższych. Oglądanie filmów jest możliwe poprzez sieć telefonii komórkowej trzeciej generacji 3G oraz sieć WiFi. Aplikację można bezpłatnie pobrać z Samsung Apps.

Andrino S.A. jest właścicielem i operatorem Cyfrowej Platformy Multimedialnej Andrino udostępniającej filmy w systemie wideo na żądanie (Andrino Play), gry i inne aplikacje oparte na systemie Android oraz telewizję, Internet czy dostęp do serwisów społecznościowych, zarówno przez własny multimedialny odtwarzacz Andrino BOX SMART TV, jak i przez urządzenia mobilne czy telewizory.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andrino

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »